Roma Gąsiorowska, Sylwia Stano
Całe szczęście jestem kobietą
Premiera 6 marca

Roma Gąsiorowska i Sylwia Stano w inspirujących rozmowach o kobiecości

„Całe szczęście jestem kobietą” to 10 inspirujących wywiadów z mądrymi i doświadczonymi kobietami,  które opowiadają o podejmowaniu wyzwań, radzeniu sobie z problemami i różnych sposobach na samorealizację.

Jak wygląda ich codzienność? Jak sobie radzą z sukcesami i porażkami? Jak się regenerują? Skąd czerpią energię? Czy wierzą w work-life balance? Jak budują relacje z partnerami? Czym według nich jest kobiecość? Co sądzą o macierzyństwie?

Bohaterkami książki „Całe szczęście jestem kobietą” są Olga Chajdas, Sylwia Chutnik, Anna Dymna, Marta Frej, Julia Izmałkowa, Joanna Keszka, Olga Kozierowska, Julia Kuczyńska (Maffashion), Beata Sadowska i Grażyna Torbicka.

Kobieta może się realizować, dokonując różnych wyborów – jako żona albo singielka, z dziećmi lub bez nich, zostając w domu albo wybierając karierę. Może to wszystko połączyć lub nie. Mamy wiele możliwości rozwoju, ogromny potencjał i siłę, a co najważniejsze – wszystko zależy od nas.
Spotykałyśmy się z bohaterkami, naszym zdaniem mądrze przechodzącymi drogę, którą same sobie wyznaczają. Chciałyśmy w ten sposób zainspirować inne kobiety do działania i do poszukiwania własnej ścieżki.
Roma Gąsiorowska i Sylwia Stano

ROMA GĄSIOROWSKA
Wielokrotnie nagradzana aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna; reżyserka i producentka. Menedżerka kultury, coach, założycielka szkoły aktorskiej AktoRstudio, wykładowczyni Gdyńskiej Szkoły Filmowej, pomysłodawczyni i dyrektor artystyczna W-arte! Open Art Space.

SYLWIA STANO
Doktor kulturoznawstwa, literaturoznawczyni. Dziennikarka, kuratorka i autorka kampanii społecznych promujących czytelnictwo. Wspólnie z Zofią Karaszewską napisała książki Ada, to wypada oraz Pod podszewką. Założycielka firmy Bibliocreatio,wyróżniona przez magazyn „Brief” miejscem w pierwszej 50 najbardziej kreatywnych osób w polskim biznesie.

Media

Marta Frej w książce „Całe szczęście jestem kobietą”

„Porażka”? Marta Frej wymazała to słowo z głowy i dzięki temu żyje pewnie, czuje się silna i akceptuje siebie. Zdecydowanie widać to w jej twórczości: Marta Frej Memy!Marta jest jedną z 10 bohaterek rozmów, które przeprowadziły Roma Gąsiorowska i Sylwia Stano. Premiera projektu „Całe szczęście jestem kobietą” już 6 marca – w sam raz, aby sobie i najbliższym dziewczynom sprawić na Dzień Kobiet taki inspirujący prezent.

Opublikowany przez Wydawnictwo AGORA Czwartek, 28 lutego 2019

Olga Kozierowska w rozmowie z Romą Gąsiorowską i Sylwią Stano

Od dziś możecie kupić „Całe szczęście jestem kobietą”!👩‍💼👩‍💻👩‍⚖️👩‍🔧👩‍🏫Roma Gąsiorowska i Sylwia Stano rozmawiają w książce z 10 kobietami o różnych stronach kobiecości. Pytają o codzienność, o sukcesy, porażki, ale też o energię i work-life balance.Sprawdźcie koniecznie, w środku rozmowa m.in. z Olga Kozierowska 🙂bit.ly/Całe_szczęście

Opublikowany przez Wydawnictwo AGORA Wtorek, 5 marca 2019


Tagi: , , , ,

Share This