Kontakt

Skontaktuj się

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach: 09:00 - 17:00.

  • E-mail: wydawnictwo@agora.pl

AGORA S.A.

ul. Czerska 8/10, 00-732 Warszawa

KRS: 0000059944
NIP: 526-030-56-44
REGON: 011559486

Pokaż na mapie

Formularz kontaktowy

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Agora S.A.z siedzibą w Warszawie (00-732), ul. Czerska 8/10. Będą one przetwarzane w celu obsługi zapytania w ramach formularza kontaktowego. Podanie danych nieoznaczonych jako obowiązkowe stanowi zgodę na ich przetwarzanie w ww. celu. Zgodę można wycofać w każdym czasie, jednak jej wycofanie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w szczególności praw przysługujących osobom, których dane przetwarzamy, znajduje się w Polityce prywatności serwisu Agora.pl oraz w naszej Polityce transparentności.

Współpraca

Szukasz doświadczonego wydawcy? A może chciał(a)byś pracować z tekstami autorek i autorów w roli tłumaczki/tłumacza? Lub chcesz zrecenzować któryś z naszych tytułów? Sprawdź jak możemy współpracować!

Działy kontaktowe

Promocja: promocjaksiazki@agora.pl
Dystrybucja: piotr.nitera@agora.pl
Błąd w druku: druk@agora.pl
Agora Muzyka muzyka@agora.pl
Agora dla dzieci agoradladzieci@agora.pl
Wydawnictwo Ale! wydawnictwoale@agora.pl

Zamów egzemplarz recenzencki

Jesteś zainteresowana/zainteresowany którąś z naszych książek do recenzji lub do wykorzystania w programie, podcaście lub akcji czytelniczej? Napisz na adres promocjaksiazki@agora.pl. Nie zapomnij podać w jakim formacie życzysz sobie egzemplarz (papier lub ebook: mobi/epub).

Podejmij współpracę

Szukasz wydawcy? Sprawdź, jak do nas zaaplikować!

Zorganizuj spotkanie autorskie

Chcesz zaprosić któregoś z naszych autorów lub którąś z naszych autorek na spotkanie autorskie? Zaproponuj warunki współpracy.