20 listopada 2019

Michelle Obama „Becoming. Dziennik motywacyjny, który pozwoli ci odnaleźć swój głos”

Premiera 19 listopada

Udostępnij post
„Becoming. Dziennik motywacyjny, który pozwoli ci odnaleźć swój głos” to publikacja towarzysząca światowemu bestsellerowi Michelle ObamyBecoming. Moja historia”

Dziennik zawiera wstęp w postaci intymnego listu Michelle Obamy oraz ponad 150 przygotowanych przez nią, inspirujących pytań i cytatów, które współgrają z kluczowymi tematami wspomnień Obamy. Michelle chce w ten sposób pomóc czytelniczkom zastanowić się nad ich osobistą i rodzinną historią, ich celami, wyzwaniami i marzeniami, zrozumieć, co je porusza, przynosi nadzieję oraz jaką przyszłość wyobrażają sobie dla siebie i swojej społeczności. Michelle Obama

Michelle Obama pisze we wstępie: „Mam nadzieję, że użyjecie tego dziennika do zapisywania swoich doświadczeń, myśli i uczuć, ze wszystkimi ich niedoskonałościami i bez oceniania… Nie musimy pamiętać wszystkiego. Ale wszystko, co pamiętamy, ma wartość”. Michelle Obama

Dziennik „Becoming” ukaże się w ponad 20 krajach, w tym w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Australii, Nowej Zelandii, Republice Południowej Afryki, Indiach, Niemczech, Francji, Włoszech, Holandii, Hiszpanii, Portugalii, Brazylii, Szwecji, Norwegii, Danii, Finlandii, Tajwanie i Chinach, a wkrótce zostaną ogłoszone kolejne państwa.

Data światowej oraz polskiej premiery dziennika to 19 listopada 2019 r.

 

Michelle Obama zdjęcie z okładki książki Becoming Michelle Obama zdjęcie z okładki książki Becoming

Michelle Obama – Pełniła funkcję Pierwszej Damy Stanów Zjednoczonych od 2009 do 2017 roku. Będąc absolwentką Princeton University i Harvard Law School, rozpoczęła karierę prawniczą w kancelarii Sidley & Austin w Chicago, gdzie poznała swojego przyszłego męża Baracka Obamę. Pracowała również w urzędzie burmistrza Chicago, na University of Chicago oraz w jego Centrum Medycznym. Była założycielką chicagowskiego oddziału Public Allies – organizacji przygotowującej młodych ludzi do podjęcia pracy w służbie publicznej. Obamowie obecnie mieszkają w Waszyngtonie i mają dwie córki: Malię i Sashę. W 2018 wydała autobiografię „Becoming. Moja historia”, której polska wersja ukazała się w 2019 roku nakładem Wydawnictwa Agora.

„Becoming” jest światowym mega-bestsellerem (ponad 10 mln sprzedanych egzemplarzy)

Zamów książkę