"Sztuka bycia razem"

24 października 2023

"Sztuka bycia razem"

Udostępnij post
"Sztuka bycia razem"

Nowa odsłona naszej bestsellerowej serii o seksie i relacjach! Po książkach „Sztuka kochania”, „Sztuka kobiecości”, „Sztuka obsługi penisa” i „Sztuka obsługi waginy” czas na „Sztukę bycia razem”. Agata Stola i Robert Kowalczyk – seksuolodzy i terapeuci, którzy na co dzień prowadzą wspólnie terapię par w rozmowach z Dawidem Krawczykiem, dzielą się swoim doświadczeniem z gabinetu terapeutycznego.

„Sztuka bycia razem” to lektura obowiązkowa dla par, które chcą nabrać biegłości w sztuce bycia razem.

Para terapeutów i seksuologów, na co dzień prowadzących wspólnie terapię par, stworzyła własny przewodnik po życiu w związku. Pokazują w nim, że relacja to nie tylko coś, w czym się jest, ale przede wszystkim coś, co się aktywnie buduje – a to budowanie to sztuka, której się można nauczyć!

Dlaczego często jest tak, że im bliżej siebie jesteśmy, tym gorzej nam w seksie? Czy różnice w zarobkach między partnerami zawsze muszą prowadzić do kłótni? O jakich relacjach marzymy? Po co nam fantazje seksualne? Czy nuda, pornografia i odmienne libido to największe zagrożenia dla związku? Co, jeśli dojdzie do zdrady i czym ona tak naprawdę jest? I jak rozpoznać, czy związek już się wypalił na dobre, czy tylko przeżywa kryzys? – w rozmowie z Dawidem Krawczykiem Robert Kowalczyk i Agata Stola opowiadają o tym, z jakimi problemami przychodzą do nich pacjenci i jak z nimi pracują.

Terapia par prowadzona przez dwójkę terapeutów to bardzo skuteczna metoda pracy. Agata i Robert dzielą się bogatym doświadczeniem z pracy z parami, pokazując ich nieoczywiste dynamiki. Ciekawa, zaskakująca, pozbawiona pruderii i nowoczesna – taka jest „Sztuka bycia razem”.

Marta Niedźwiecka

Bardzo dobrze się czyta! Język przystępny dla młodych, historie z życia i szeroka panorama problemów. Do tego metamorfozy współczesnej obyczajowości, np. cyberseks, relacje między partnerami po rozstaniu i dużo praktycznych porad. A zakończenie zapewne skłoni niektórych do zainteresowania się łaciną.

prof. Zbigniew Lew-Starowicz

Nie istnieje związek idealny, a co za tym idzie: nie istnieje związek, który nie miałby na koncie chociaż jednego poważnego kryzysu. Terapia to jedna z najlepszych rzeczy końca XIX wieku, a my DWA WIEKI później nadal wstydzimy się po nią sięgać. Ta książka to złoto! A jej autorzy to wybitni specjaliści. Czytajcie!

Zofia Zborowska-Wrona