Aleksandra Klich, Artur Rojek Artur Rojek. Inaczej

  • Seria:  
Kim jest Artur Rojek?Chłopakiem ze Śląska, który wymarzył sobie, że w Mysłowicach można grać jak w Manchesterze. Liderem najważniejszej polskiej kapeli przełomu tysiącleci, któremu było jednak za ciasno w rockowym składzie, więc wybrał własną drogę. Jednym z najważniejszych głosów polskiego…
Kategoria Wywiady, wspomnienia
Oprawa twarda
Miejsce i rok wydania Warszawa, 2015
Format 135 x 215 mm
Więcej szczegółów

Kim jest Artur Rojek?

Chłopakiem ze Śląska, który wymarzył sobie, że w Mysłowicach można grać jak w Manchesterze. Liderem najważniejszej polskiej kapeli przełomu tysiącleci, któremu było jednak za ciasno w rockowym składzie, więc wybrał własną drogę. Jednym z najważniejszych głosów polskiego rocka, który zmienił pisanie tekstów w żywą, ostrą poezję.
Twórcą Off Festivalu, najbardziej otwartego na nową muzykę miejsca w Polsce.
Rojek jest każdym z nich. Ale jest również kimś innym. Zawsze kimś innym, bo najważniejsza z zasad, jakimi kieruje się w życiu, brzmi: Przekraczaj samego siebie, idź, biegnij, płyń zawsze własną drogą. Są jeszcze inne, równie ważne zasady: Nie wierz w sztuczny świat, w którym wszystko zamienia się w sukces. No i jeszcze: Nie możesz być tylko „tym kolesiem z Myslovitz”.
W rozmowie z Aleksandrą Klich Artur Rojek oprowadza nas po swoim dzieciństwie na granicy wielu różnych światów, wprowadza za kulisy funkcjonowania rockowego fenomenu pod nazwą Myslovitz, prowadzi w głąb swoich tekstów, opowiada, o czym mówi, kiedy mówi o muzyce, pływaniu, bieganiu, byciu sobą i byciu z innymi.
To znacznie więcej niż biografia rockowego muzyka. To opowieść o chłopaku ze śląskiego familoka, który musiał siebie porzucić, żeby w końcu siebie odnaleźć.

Na skróty

Inne książki z kategorii

Informacje szczegółowe

Książka

Kategoria Wywiady, wspomnienia
Format 135 x 215 mm
Liczba stron 320
Data premiery 12.11.2015
Miejsce i rok wydania Warszawa, 2015
Numer wydania 1
Język wydania polski
ISBN 9788326823145

E-book

Liczba formatów 2 (EPUB, MOBI)
Rozmiar plików EPUB - 12.1MB, MOBI - 13.0MB
Zabezpieczenie znak wodny
Miejsce i rok wydania Warszawa, 2015
ISBN 978-83-268-1795-3,978-83-268-1796-0