4 listopada 2020

„Szkoła bohaterek i bohaterów ONLINE” – cykl wirtualnych lekcji Przemka Staronia

Dowiedz się więcej

Udostępnij post
„Szkoła bohaterek i bohaterów ONLINE” to odpowiedź na obecne problemy nastolatków. Nie mają wszak łatwo. Na każdym kroku wyzwania. A teraz jeszcze pandemia, lockdown i zdalna edukacja. Przemek Staroń postanowił dać w tym trudnym czasie młodym ludziom wsparcie. Autor zaprasza na cykl lekcji online opartych na książce „Szkoła bohaterek i bohaterów”.

Cykl „Szkoła bohaterek i bohaterów ONLINE” będzie się składał z dziesięciu lekcji na żywo. Transmitowane będą na wyborcza.pl oraz na Facebooku na fanpage’ach: Szkoła bohaterek i bohaterów, Książki. Magazyn do czytania, Przecinek i kropka, Wydawnictwo Agora. Pierwsza lekcja zatytułowana „Nie ma złych emocji. Wszystkie są ważne” już w środę 4 listopada o godzinie 17. Kolejne zawsze w środy o godzinie 17. Lekcje są skierowane do uczennic i uczniów starszych klas szkół podstawowych (klasy 6-8) oraz do uczennic i uczniów szkół ponadpodstawowych.

Więcej informacji znajdziesz na fanpage akcji: KLIK

 

Przemek Staroń jest psychologiem, nauczycielem, trenerem, nagrodzonym przez Komisję Europejską twórca międzypokoleniowego Zakonu Feniksa, tutorem niemal 50 olimpijczyków z filozofii, fanem efektu wow, twórcą magicznej pracowni #utrzy, zwanym też profesorem Snapem, wyróżnionym w konkursie im. Ireny Sendlerowej „Za naprawianie świata”, nagrodzonym LGBT+ Diamond 2019 Polish Business Award, wybranym Człowiekiem Roku Gazety Wyborczej za „wzorowe sprawowanie”. Jest też Nauczycielem Roku 2018 a w 2020 roku znalazł się w gronie 50 nauczycieli na świecie nominowanych do Nauczycielskiego Nobla – Global Teacher Prize. Był ekspertem ds. edukacji w sztabie Kandydata na Prezydenta RP Szymona Hołowni.