27 kwietnia 2020

Promocja na książki w zestawach -3 po 33 zł

Uzupełnij swoją biblioteczkę!

Udostępnij post

Kryminały, reportaże i książki o niesamowitych kobietach. To one w tym tygodniu tworzą pakiety „3 po 33 zł”. Poniżej zobaczysz polecenia naszych redaktorów i poznasz tytuły, które wchodzą w skład konkretnych zestawów.

Wydawnictwo Agora wraz z kulturalnysklep.pl oraz publio.pl przygotowało akcję specjalną, w ramach której w kwietniu i w maju będzie proponować czytelnikom książki w bardzo atrakcyjnych cenach. Rabaty sięgają aż 75%!

Co tydzień nasi redaktorzy wybiorą trzy książki w ramach trzech pakietów tematycznych, które będą dostępne w cenie 33 zł za pakiet. Zestawy będą dostępne jako ebooki w księgarni publio.pl lub jako książki papierowe na kulturalnysklep.pl i na Allegro.

W tygodniu 27 kwietnia – 3 maja polecane pakiety to:

ZESTAW KRYMINAŁÓW zawierający „Wotum” oraz „Gambit” Macieja Siembiedy oraz „P.I.I.G.S” Tomasza Pruska. Pakiet poleca Paweł Sajewicz:

PAKIET KSIĄŻEK O NIESAMOWITYCH KOBIETACH zawierający tytuły „To nie deszcz, to ludzie” Haliny Birenbaum i Moniki Tutak-Goll, „Neurolożka” Barbary K. Lipskiej oraz „Dodaj do znajomych” Zuzanny Łapickiej. Pakiet poleca redaktor naczelny Wydawnictwa Agora – Paweł Goźliński:

PAKIET REPORTAŻY zawierający „Płuczki. Poszukiwacze żydowskiego złota” Pawła Piotra Reszki, „Komendant. Życie Salomona Morela” Anny Malinowskiej, a także „Plaża za szafą. Polska kryminalna”Marcina Kąckiego. Zestaw poleca redaktor Jacek Świąder: