20 kwietnia 2020

Szaleńczo niskie ceny! 3 książki po 33 zł.

Uzupełnij swoją biblioteczkę!

Udostępnij post

„Książki o emocjach”, „Dla nieobojętnych” i „Rosja” czyli pakiety książek „3 po 33 zł”. Zobacz jakie pakiety przygotowaliśmy w tym tygodniu.

Wydawnictwo Agora wraz z kulturalnysklep.pl oraz publio.pl przygotowało akcję specjalną, w ramach której w kwietniu będzie proponować czytelnikom książki w bardzo atrakcyjnych cenach. Rabaty sięgają aż 75%!

Co tydzień nasi redaktorzy wybiorą trzy książki w ramach trzech pakietów tematycznych, które będą dostępne w cenie 33 zł za pakiet. Zestawy będą dostępne jako ebooki w księgarni publio.pl lub jako książki papierowe na kulturalnysklep.pl i na Allegro.

W tygodniu 20 kwietnia-26 kwietnia polecane pakiety to:

PAKIET „KSIĄŻKI O EMOCJACH” zawierający „Słowa na szczęście i inne nieznane stany duszy” Grażyny Plebanek, „Nie ma się czego bać. Rozmowy z mistrzami” Justyny Dądrowskiej oraz „Czując. Rozmowy o emocjach” Agnieszki Jucewicz. Pakiet poleca redaktorka Karolina Oponowicz:

PAKIET „DLA NIEOBOJĘTNYCH” zawierający książki „Wąska ścieżka. Jak odszedłem z kościoła” Stanisława Obirka i Artura Nowaka, „Władcy jedzenia” Stefano Libertiego oraz „SODOMA. Hipokryzja i władza w Watykanie” Federica Martela. Pakiet poleca redaktor naczelny Wydawnictwa Agora – Paweł Goźliński:

PAKIET „ROSJA” zawierający „Kaszpirowski. Sen o wszechmocy” Gabriela Michalika, „Wszyscy ludzie Kremla” Michaiła Zygara, a także „Nienowoczesny kraj” Władisława Inoziemcewa. Pakiet poleca redaktor Jacek Świąder: