Sharon Stone Pięknie jest żyć dwa razy. oprawa twarda

  • Seria:  
Pięknie jest żyć dwa razy [oprawa twarda] - Sharon Stone Otworzyłam oczy i zobaczyłam, że pochyla się nade mną mężczyzna. Był tuż przy mojej twarzy. Jego spojrzenie było tak łagodne, że pomyślałam: zaraz umrę. Nieznajomy gładził mnie po głowie, po włosach,…
Kategoria Biografie
Tłumaczenie Michał Rogalski
Oprawa twarda
Miejsce i rok wydania Warszawa, 2022
Format 155 x 235 mm
Więcej szczegółów
Sharon_Stone_lewy.jpg (JPG, 241kB) Pobierz
Sharon_Stone_okladka_plaska.jpg (JPG, 1MB) Pobierz
Sharon_Stone_okladka_tyl.jpg (JPG, 1MB) Pobierz
Sharon_Stone_prawy.jpg (JPG, 303kB) Pobierz
sharon_stone_okladka_plaska_ok.jpg (JPG, 339kB) Pobierz
opis-książki_Pięknie-jest-żyć-dwa-razy.docx (DOCX, 13kB) Pobierz

Otworzyłam oczy i zobaczyłam, że pochyla się nade mną mężczyzna. Był tuż przy mojej twarzy. Jego spojrzenie było tak łagodne, że pomyślałam: zaraz umrę. Nieznajomy gładził mnie po głowie, po włosach, o Boże, był taki przystojny. Wolałabym, żeby to był mój kochanek, a nie ktoś, kto właśnie powiedział: „Doszło u pani do krwawienia w mózgu”. — Sharon Stone, „Pięknie jest żyć dwa razy”

Opowiadając swoją historię Sharon Stone mówi o drodze do uzdrowienia, miłości i celu.

Stone, jedna z najbardziej znanych aktorek na świecie, doznała rozległego wylewu, który kosztował ją nie tylko zdrowie, ale także karierę, rodzinę, majątek i globalną sławę. W „Pięknie jest żyć dwa razy” aktorka pisze o wysiłkach by odbudować swoje życie i powolnej drodze do odzyskania pełni siebie i pełni zdrowia. W branży, która nie akceptuje porażek, w świecie, w którym zbyt wiele głosów jest uciszanych, Stone znalazła siłę by powrócić, odwagę, by zabierać głos i wolę by zmieniać życia mężczyzn, kobiet i dzieci na całym świecie.

W tej intymnej książce, tak szczerej, jak osobista rozmowa, Stone opowiada o przełomowych rolach, przyjaźniach zmieniających życie, najgorszych rozczarowaniach i największych osiągnięciach. Zdradza, jak od przemocowego dzieciństwa doszła do kariery w branży, która pod wieloma względami, pod przykrywką pieniędzy i przepychu, stosuje takie same metody. Opisuje siłę i sens, które odnalazła w swoich dzieciach i działalności humanitarnej. A w końcu dzieli się tym, jak walczyła by odnaleźć nie tylko swoją prawdę, ale też pojednanie i miłość rodziny.

Stone trafiała na pierwsze strony gazet nie tylko z powodu urody i talentu, ale także przez swoją szczerość i niezgodę by „udawać miłą”. I właśnie te cechy sprawiają, że jej wspomnienia mają taką siłę. „Pięknie jest żyć dwa razy” jest książką dla zranionych i dla ocalałych; jest celebracją kobiecej siły i odporności, rachunkiem i wezwaniem do działania. Jest dowodem na to, że nigdy nie jest za późno, by zabrać głos.

SHARON STONE – aktorka, działaczka na rzecz praw człowieka, artystka, matka, córka, siostra i pisarka. Jest laureatką Nagrody Pokoju (Nobel Peace Summit Award), Harvard Foundation Humanitarian Award, Human Rights Campaign Humanitarian Award i Einstein Spirit of Achievement Award, a także wielu innych wyróżnień. Wraz z rodziną mieszka w Los Angeles.

Twitter i Instagram: @sharonstone

O autorze

Sharon Stone

Aktorka, działaczka na rzecz praw człowieka, artystka, matka, córka, siostra i pisarka.

Na skróty

Inne książki z kategorii

Informacje szczegółowe

Książka

Kategoria Biografie
Format 155 x 235 mm
Liczba stron 320
Data premiery 23.03.2022
Miejsce i rok wydania Warszawa, 2022
Język wydania polski
ISBN 9788326838804

E-book

Liczba formatów 2 (EPUB, MOBI)
Rozmiar plików EPUB - 548.2kB, MOBI - 1.0MB
Zabezpieczenie znak wodny
Miejsce i rok wydania Warszawa, 2022
ISBN 978-83-268-3934-4

Audiobook

Liczba formatów 1 (MP3)
Rozmiar plików MP3 - 531.7MB
Zabezpieczenie znak wodny
Miejsce i rok wydania Warszawa, 2022
ISBN 978-83-268-3946-7