Bestseller

BJ Fogg Mikronawyki. Niewielkie zmiany, które wiele zmieniają

Zmiana twojego życia na lepsze jest łatwiejsza niż myślisz. Czy chcesz schudnąć, spać, by się wysypiać czy też odzyskać równowagę między życiem zawodowym a prywatnym - sekret tkwi w tym, by zacząć od małych rzeczy. Przez lata wmawiano nam, że…
Kategoria Poradniki
Tłumaczenie Dorota Pomadowska
Oprawa miękka ze skrzydełkami
Miejsce i rok wydania Warszawa, 2021
Format 155 x 215 mm
Więcej szczegółów
model_Mikronawyki_lewy_KS-scaled (JPG, 209kB) Pobierz
model_Mikronawyki_prawy_KS (JPG, 282kB) Pobierz
okladka_MIKRONAWYKI_plaska (JPG, 2MB) Pobierz
okladka_MIKRONAWYKI_plecy (JPG, 2MB) Pobierz
opis-książki_Mikronawyki (DOCX, 13kB) Pobierz

Zmiana twojego życia na lepsze jest łatwiejsza niż myślisz. Czy chcesz schudnąć, spać, by się wysypiać czy też odzyskać równowagę między życiem zawodowym a prywatnym – sekret tkwi w tym, by zacząć od małych rzeczy.

Przez lata wmawiano nam, że bycie zdrowszym i bardziej produktywnym to kwestia siły woli: powinniśmy podążać za trendami i dokonywać ciągłych zmian w naszym stylu życia. Jednak niezależnie od tego, czy chodzi o naszą diety, plany fitness czy pracę, radykalne zmiany zwykle się nie sprawdzają albo działają bardzo krótko. Więc co mamy robić? Zamiast skazanych na porażkę rewolucji powinniśmy zacząć od szybkich zwycięstw – i wdrożyć w naszą codzienność nowe mikronawyki. One zmienią wszystko!

Światowym ekspertem w tej dziedzinie jest legenda Doliny Krzemowej, B.J. Fogg, założyciel kultowej Akademii mikronawyków na Uniwersytecie Stanforda. Teraz każdy może skorzystać z jego przebadanej naukowo metody wprowadzania zmian, które są proste do osiągnięcia, skuteczne i trwałe.

W bestsellerowej, wysoko ocenianej i przez czytelników, i specjalistów książce „Mikronawyki” B.J. Fogg pokazuje, jak zmienić nasze życie na lepsze utrwalając każdy drobny nawyk raz na zawsze. Wykorzystując wieloletnią pracę naukową oraz praktyczne doświadczenie pracy z ponad 40 tysiącami osób, objaśnia mechanizm kształtowania nawyków. Skup się na tym, co możesz łatwo zmienić – wyjaśnia Fogg – a nie na tym, co wymaga ogromnego wysiłku; skup się na tym, co chcesz robić, a nie na tym, co powinieneś. W mikronawykach kryje się zaskakująca prawda – budowanie szczęśliwszego, zdrowszego życia może być łatwe i zaskakująco przyjemne.

Na skróty

Inne książki z kategorii

Informacje szczegółowe

Książka

Kategoria Poradniki
Format 155 x 215 mm
Liczba stron 456
Data premiery 16.06.2021
Miejsce i rok wydania Warszawa, 2021
Numer wydania 1
Język wydania polski
ISBN 9788326836589

E-book

Liczba formatów 3 (EPUB, MOBI, PDF)
Rozmiar plików EPUB - 5.3MB, MOBI - 6.5MB, PDF - 10.1MB
Zabezpieczenie znak wodny
Miejsce i rok wydania Warszawa, 2021
ISBN 978-83-268-3756-2

Audiobook

Liczba formatów 1 (MP3)
Rozmiar plików MP3 - 871.6MB
Zabezpieczenie znak wodny
Miejsce i rok wydania Warszawa, 2021
ISBN 978-83-268-3768-5