Becoming dziennik
Becoming dziennik

Michelle Obama Becoming. Dziennik motywacyjny, który pozwoli ci odnaleźć swój głos

  • Seria:  
Becoming. Dziennik motywacyjny, który pozwoli ci odnaleźć swój głos - Michelle Obama Dziennik zawiera intymne wprowadzenie Michelle Obamy oraz ponad 150 inspirujących pytań i cytatów, które współgrają z kluczowymi tematami w pamiętniku Obamy i które mają pomóc czytelnikom zastanowić się…
Kategoria Biografie
Oprawa twarda
Miejsce i rok wydania Warszawa, 2019
Format 145 x 210 mm
Więcej szczegółów

Dziennik zawiera intymne wprowadzenie Michelle Obamy oraz ponad 150 inspirujących pytań i cytatów, które współgrają z kluczowymi tematami w pamiętniku Obamy i które mają pomóc czytelnikom zastanowić się nad ich osobistą i rodzinną historią, ich celami, wyzwaniami i marzeniami oraz pomóc im zobaczyć co ich porusza i przynosi nadzieję oraz jaką przyszłość wyobrażają sobie dla siebie i swojej społeczności.

Michelle Obama pisze we wstępie: „Mam nadzieję, że użyjecie tego dziennika do zapisywania swoich doświadczeń, myśli i uczuć, ze wszystkimi ich niedoskonałościami i bez oceniania…Nie musimy pamiętać wszystkiego. Ale wszystko, co pamiętamy, ma wartość”.

Dziennik „Becoming” ukaże się w ponad 20 krajach, w tym w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Australii, Nowej Zelandii, Republice Południowej Afryki, Indiach, Niemczech, Francji, Włoszech, Holandii, Hiszpanii, Portugalii, Brazylii, Szwecji, Norwegii, Danii, Finlandii, Tajwanie i Chinach, a wkrótce zostaną ogłoszone kolejne terytoria.

O autorze

Michelle Obama

Rodowita mieszkanka Chicago, prawniczka, absolwentka Harvardu, w 2008 roku została pierwszą damą USA i dała się poznać jako jedna z najbardziej aktywnych kobiet w historii tego urzędu.

Na skróty

Inne książki z kategorii

Informacje szczegółowe

Książka

Kategoria Biografie
Format 145 x 210 mm
Liczba stron 208
Data premiery 19.11.2019
Miejsce i rok wydania Warszawa, 2019
Numer wydania 1
Język wydania polski
ISBN 9788326830266