19 stycznia 2021

Wspieramy WOŚP!

Sprawdź nasze licytacje

Udostępnij post
Razem z naszymi autorami wspieramy Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Zebraliśmy kilka wyjątkowych przedmiotów, które możesz licytować na portalu Allegro. Udział w aukcjach to możliwość wsparcia celu 29. Finału, czyli otolaryngologii, laryngologii i diagnostyki głowy.

Książka Michała Nogasia i portret Olgi Tokarczuk

Książka Michała Nogasia z imienną dedykacją dla zwycięzcy oraz plakat z portretem Olgi Tokarczuk sygnowany przez ilustratorkę Joannę Rusinek. Portret noblistki pochodzi z książki „Z niejednej półki” i w formie jednego wyjątkowego plakatu został przygotowany wyłącznie dla zwycięzcy aukcji WOŚP.

 

Licytuj książkę M. Nogasia wraz z ilustracją

Pióro Macieja Siembiedy oraz książka „Wotum” z imienną dedykacją

Maciej Siembieda swoje książki pisze piórem, a dopiero później przepisuje na komputerze. Przedmiotem aukcji jest włoskie Visconti wykonane ze specjalnej żywicy z grawerowanymi elementami stali szlachetnej i pozłacaną stalówką. Oczywiście używane przez samego autora 🙂 Jego wartość to około 1500-2000 zł. Do pióra dołączony zostanie egzemplarz „Wotum” z imienną dedykacją zwycięzcy licytacji. 

 

Licytuj pióro Macieja Siembiedy

Listy na wyczerpanym papierze – Agnieszka Osiecka i Jeremi Przybora

Ostatni egzemplarz (znaleziony w czeluściach naszych biurowych szafek) książki, której nakład został wyczerpany! Zawiera korespondencję Agnieszki Osieckiej i Jeremiego Przybory z lat 1964-1966. Wewnątrz oprócz listów także pocztówki oraz fenomenalne zdjęcia. Książka zaczyna się od wstępu Pani Magdy Umer a kończy się tekstami piosenek, które powstały w wyniku uczuć dwojga artystów. Do książki dołączona jest płyta z audiobookiem czytanym przez Magdę Umer i Piotra Machalicę.

 

Licytuj %22Listy na wyczerpanym papierze%22

„Przygoda dzika Toniego Halika” – ilustracja i książka z dedykacją

Oryginał ilustracji okładkowej do książki „Przygoda dzika Toniego Halika” Mirosława Wlekłego stworzony przez Magdalenę Kozieł-Nowak.
Ilustracja przedstawiająca podróżnika Tonego Halika namalowana jest akrylem na papierze. Wymiary: 150 mm x 275 mm, passe partout 400 mm x 500 mm. Dodatkowo książka wraz z dedykacją autora i ilustratorki.

 

Licytuj ilustrację i książkę %22Przygoda dzika…%22

Książka i koszulka z dedykacją od Rafała Paczesia

Koszulka jest gadżetem unikatowym. „Na koszulce „zaparkowałem” model R107 w którym osobiście jestem zakochany. Klasyczne auto stoi tam gdzie można je spotkać najczęściej, czyli pod knajpką KOMEDIOWA”mówi Rafał. Możliwy wybór rozmiaru od S do XXL. Do koszulki dołączamy „Grube wióry” z imienną dedykacją dla zwycięzcy aukcji.

 

Licytuj koszulkę od Rafała Paczesia