22 stycznia 2021

Slow sex - nowe wydanie bestsellerowego poradnika

Premiera 10. lutego

Udostępnij post
Dobry seks jest źródłem niespożytej energii, najwyższym wyrazem uczuć pomiędzy ludźmi. Poznaj i wykorzystaj narzędzia slow sexu, by szczęśliwiej żyć. 

Rozmowy dziennikarki Hanny Rydlewskiej z Martą Niedźwiecką, certyfikowaną sex coach specjalizującą się w zagadnieniach seksualności i relacji intymnych to pikantna, momentami zabawna,  przeplatana erotycznymi ćwiczeniami opowieść. Marta Niedźwiecka przemeblowuje naszą świadomość, wyprowadza nas z sypialni, gdzie panuje rutyna i zachęca do poszukiwań satysfakcjonującego, intensywnego i radosnego seksu.

Slow sex to rodzaj wytrychu, który pomaga ludziom uwolnić miłość i samomiłość, pełniej przeżywać przyjemność seksualną i nawiązać i wzmacniać poczucie bliskości z drugim człowiekiem.

Dziś slow sex jest nam wyjątkowo potrzebny. Zmagamy się z kryzysami psychicznymi, ekonomicznymi, politycznymi, tęsknimy za dotykiem, obawiamy się o przyszłość, kłopot sprawia nam bycie „tu i teraz”, długoletnie relacje nie wytrzymują naporu problemów, często też uciekamy od uczuć w łatwe i pozornie neutralne dla psychiki sposoby na orgazm. 

Bestsellerowy poradnik sprzed kilku lat został uzupełniony o tematy wynikające z szybkich zmian, jakim podlega nasz świat. Czy kryzysy psychiczne, szalone tempo życia, izolacja spowodowana pandemią wpływają na seksualność? Jak odkryć istotę własnego pożądania, określić erotyczną i płciową tożsamość? W jaki sposób osoby heteronormatywne mogą czerpać z doświadczeń osób, które odczuwają i realizują swoją seksualność inaczej? Wreszcie jak się mają alternatywne formy ekspresji seksualnej, BDSM, kink, wobec popularnych kulturowych stereotypów zaczerpniętych choćby z „Pięćdziesięciu twarzy Greya” i czy jesteśmy w stanie wprowadzić je do prawdziwego życia bezpiecznie.

Czy slow sex może uprawiać każdy? Czy porady i diagnozy zawarte w pierwszym wydaniu tej książki są dziś aktualne? Co można poprawić?

Korzyści, jakie możesz wynieść, zarówno w sferze psychicznej jak i fizycznej, z wprowadzenia w swoje życie seksu w wersji slow, lub nawet tylko z prób przyswojenia niektórych jego zasad, odmienią Twoje życie na lepsze.