30 września 2017

Slash Natalii Osińskiej – najważniejsza książka young adults 2017?

Czego chce młodzież? Internetu za darmo i transferu bez ograniczeń, wiadomo. I MOŻE jeszcze czegoś dobrego do czytania – poza wpisami na FB, hashtagami na Insta i tekstami na Snapie. A co czyta młodzież?

Udostępnij post

Czego chce młodzież? Internetu za darmo i transferu bez ograniczeń, wiadomo. I MOŻE jeszcze czegoś dobrego do czytania – poza wpisami na FB, hashtagami na Insta i tekstami na Snapie. A co czyta młodzież? Fanfiki. Drabble. Cracki. Slashe?! Natalia Osińska, autorka głośnego Fanfika, powraca z kontynuacją historii Tośka i Leona, by znów łamać schematy znane z bestsellerów young adults.

Skoro Slash to powieść dla nastolatków, to musi być w niej o pierwszej miłości, problemach w szkole, dorastaniu, poszukiwaniu własnej tożsamości. I jest. Ale nienormatywnie. Slash Natalii Osińskiej to opowieść dla tych, którzy poszukują czegoś więcej niż „kto z kim i czy w ogóle”. Historia pełna nie tylko emocji, lecz także pytań: Jak odnaleźć w sobie siłę do walki o własne przekonania? Przezwyciężyć wstyd? Jak kochać kogoś, kto za nic ma społeczne normy? Literatura młodzieżowa, którą warto czytać, bo nie ucieka od trudnych kwestii. Słowem, jedna z najciekawszych książek young adults 2017.

Premiera 11.10.2017

Zamów na kulturalnysklep.pl