MIŁOŚĆ TO CZASOWNIK

4 lutego 2022

Miłość to czasownik. Jak być ze sobą czulej, bliżej, dłużej

Poradnik Olgi Kordys-Kozierowskiej

Udostępnij post
MIŁOŚĆ TO CZASOWNIK

„Miłość to czasownik. Jak być ze sobą czulej, bliżej, dłużej. I na większym luzie” – nowy poradnik Olgi Kordys-Kozierowskiej ukaże się 9 marca 2022 r. Tekstowi towarzyszą rysunkowe anegdoty autorstwa Karyny Piwowarskiej oparte na autentycznych dialogach Olgi i jej męża.

Dom w butelce

Lekki, zabawny, pokazujący perspektywę i kobiecą, i męską, a przede wszystkim niezwykle użyteczny poradnik dla par autorstwa znanej dziennikarki, działaczki społecznej, prezeski Fundacji Sukces Pisany Szminką. Olga Kordys Kozierowska dzieli się w nim receptą na udany związek, a wiedzę psychologiczną przeplata opowieściami o swoich małżeńskich perypetiach i odkryciach. Wszystko pod hasłem #miłośćtoczasownik – bo, jak przekonuje, związek potrzebuje ruchu, wysiłku i zaangażowania . Zostawiony sam sobie umiera.

Tekstowi towarzyszą rysunkowe anegdoty autorstwa Karyny Piwowarskiej oparte na autentycznych dialogach Olgi i jej męża.

W czasach, kiedy żyje się szybko, można przestać siebie zauważać, słyszeć, czuć, rozumieć.
Można zapomnieć, że nie ma miłości bez „Kocham cię”. Wypowiedziane, pokazane, nazwane, docenione i odwzajemnione to zaangażowanie.
Jak go oczekiwać i jak się nauczyć?
O tym jest ta książka. Bardzo polecamy.
Joanna Przetakiewicz – Rooijens i Rinke Rooijens

Ola jest prawdziwą Wisłocką współżycia w rodzinie, naszym rodzinnym psychologiem i filozofem relacji międzyludzkich. Tą książką mnie rozbawiła i wycisnęła łzy – pisze lekko, zdania mają duszę, trafiają prosto do serca. Jestem też pełen podziwu dla Pawła, bo nie każdy facet może być pozytywnym bohaterem książki i to swojej żony!
Krzysztof Kozierowski, tata autorki

Czy jest przepis na udane małżeństwo?! Czy kobieta i facet powinni być jednomyślni, a może jednak lepiej kiedy są przeciwieństwami i nawet po latach stanowią dla siebie zagadkę?! Patrząc na Olgę i Pawła zawsze mamy wrażenie, że chociaz z jednej strony są zupełnie różni, reprezentują dwa inne światy, inną wrażliwość, to tak naprawdę są dla siebie stworzeni, a tarcia nadają ich życiu delikatny posmak pikanterii! I tej pikanterii, czytając tę książkę, Wam z pewnością nie zabraknie!
Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor

Założycielka pierwszej w Polsce organizacji działającej na rzecz przedsiębiorczości kobiet i promocji ich sukcesów w biznesie pod nazwą Sukces Pisany Szminką. Autorka pierwszych w Polsce programów promujących osiągnięcia kobiet w biznesie, polityce i sztuce. Programy emitowane były na antenie TVN24, w radiu Pin i Chilli Zet (2008-2020). Od 13 lat działa na rzecz różnorodności i równości.

Autorka podcastów „Update” „TABUUM” oraz „Sukces Pisany Szminką” Prowadzi też autorski program DNA SuXesu na Youtube.

Otrzymała wiele prestiżowych nagród w Polsce i za granicą. m.in. Women’s Tertiary European Award,  Inspiratorka Biznesu i Pozytywistka Roku. Znalazła się na liście 25 liderów Polski na przyszłe 25 lat i wśród top 25 influencerek LinkedIn. 

Autorka scenariusza i odtwórczyni głównej roli w spektaklu „Wysokie C”, którego premiera odbyła się w lockdownie, w maju 2020 z widownią ponad 11 tyś UU.

Jest mężatką i matką trójki dzieci. Nastolatka Kostka i bliźniaków Toli i Julka.