“Becoming. Dziennik motywacyjny, który pozwoli Ci odnaleźć swój głos” to publikacja towarzysząca wspomnieniom
Michelle ObamyBecoming. Moja historia”, która ukaże się jesienią w 20 krajach na całym świecie, w tym w Polsce.
Data polskiej premiery dziennika to 19 listopada 2019r.

“Becoming. Dziennik motywacyjny, który pozwoli Ci odnaleźć swój głos” to publikacja towarzysząca książce Michelle ObamyBecoming. Moja historia” – najlepiej sprzedającym się wspomnieniom na świecie. W Polsce zostanie wydana 19 listopada 2019 r. przez Wydawnictwo Agora, wydawcę „Becoming. Moja historia”. Dziennik ukaże się w Stanach Zjednoczonych i w Kanadzie 19 listopada 2019 r. w Wydawnictwie Clarkson Potter (imprint Random House, oddział Penguin Random House).

Dziennik Becoming zawiera intymne wprowadzenie Michelle Obamy oraz ponad 150 inspirujących pytań i cytatów, które współgrają z kluczowymi tematami w pamiętniku Obamy i które mają pomóc czytelnikom zastanowić się nad ich osobistą i rodzinną historią, ich celami, wyzwaniami i marzeniami oraz pomóc im zobaczyć co ich porusza i przynosi nadzieję oraz jaką przyszłość wyobrażają sobie dla siebie i swojej społeczności

Dziennik ukaże się w ponad 20 krajach, w tym w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Australii, Nowej Zelandii, Republice Południowej Afryki, Indiach, Niemczech, Francji, Włoszech, Holandii, Hiszpanii, Portugalii, Brazylii, Szwecji, Norwegii, Danii, Finlandii, Tajwanie i Chinach, a wkrótce zostaną ogłoszone kolejne terytoria. 

Pisząc swoje wspomnienia, Michelle Obama podzieliła się swoją niezwykłą życiową podróżą, aby pomóc stworzyć przestrzeń dla innych, by mogli opowiadać swoje historie i dać ludziom odwagę, by odkryli siłę własnego głosu. Dzięki tej publikacji czytelnicy otrzymują teraz zachętę do odnalezienia wartości w swoich osobistych podróżach, swoim własnym „stawaniu się”. 

Michelle Obama pisze we wstępie do dziennika Becoming: “Mam nadzieję, że użyjecie tego dziennika do zapisywania swoich doświadczeń, myśli i uczuć, ze wszystkimi ich niedoskonałościami i bez oceniania…Nie musimy pamiętać wszystkiego. Ale wszystko, co pamiętamy, ma wartość”. 

Od czasu światowej premiery 13 listopada 2018 roku, wspomnienia Michelle Obamy sprzedały się w ponad 11,5 milionie egzemplarzy w formatach drukowanych, cyfrowych i audio na całym świecie, w tym 7,5 miliona egzemplarzy w samych Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Wspomnienia zostały opublikowane w 45 językach. 

Światowe prawa do publikacji dziennika Becoming zostały nabyte przez Penguin Random House od przedstawicieli autorki, Roberta B. Barnetta i Deneena Howella z Williams & Connolly.

O MICHELLE OBAMIE:

Michelle Robinson Obama była pierwszą damą Stanów Zjednoczonych od 2009 do 2017 roku. aObama, absolwentka Princeton University i Harvard Law School, rozpoczęła swoją karierę zawodową jako prawnik w chicagowskiej kancelarii prawnej Sidley & Austin, gdzie poznała swojego przyszłego męża, Baracka Obamę. Później pracowała w biurze burmistrza Chicago, na Uniwersytecie w Chicago oraz w Centrum Medycznym Uniwersytetu w Chicago. Założyła również Chicagowski oddział Public Allies, organizacji przygotowującej młodych ludzi do pracy w służbie publicznej. Jest autorką

docenianego przez krytyków pamiętnika BECOMING, który sprzedał się w ponad 11,5 miliona egzemplarzy na całym świecie, oraz bestsellerowej książki New York Times American Grown. Państwo Obam mieszkają obecnie w Waszyngtonie (DC) i mają dwie córki: Malię i Saszę.

Odwiedź stronę www.becomingmichelleobama.com

Informacje o prawach autorskich:

W USA i Kandzie ukaże się anglojęzyczne wydanie dziennika Becoming wydane przez Crown/Penguin Random House a w Wielkiej Brytanii i na terytoriach Brytyjskiej Wspólnoty Narodów przez Viking/Penguin Random House UK. Ponadto ukażą się następujące wersje językowe: hiszpański (Plaza & Janés/Penguin Random House Grupo Editorial); niemiecki (Goldmann Verlag/Verlagsgruppe Random House); portugalski-Brazylia (Objetiva/Companhia das Letras); portugalski/portugalski (Objectiva/Penguin Random House Portugal); uproszczony chiński (Penguin Random House China); francuski (Editions Fayard); złożony chiński (Business Weekly Group); duński (Lindhardt og Ringhof); holenderski (Hollands Diep); fiński (Otava Publishing Company); włoski (Garzanti); norweski (Cappelen Damm) i szwedzki (Bokförlaget Forum).


Tagi: , ,

Share This