Nowość

Boguś Janiszewski Kurzol. Strach się bać!

  • Seria:  
Co się dzieje w twoim ciele, gdy nerwy biorą górę? Strach się bać! Gdy do pokoju Antka wjeżdża mama z odkurzaczem, robi się przerażająco. I dla Kurzola, którego największy koszmar może się za chwilę ziścić. I dla Antka, który jest…
Kategoria Dla dzieci i młodzieży
Oprawa zintegrowana
Miejsce i rok wydania Warszawa, 2023
Format 165 x 215 mm
Więcej szczegółów

Co się dzieje w twoim ciele, gdy nerwy biorą górę? Strach się bać!

Gdy do pokoju Antka wjeżdża mama z odkurzaczem, robi się przerażająco. I dla Kurzola, którego największy koszmar może się za chwilę ziścić. I dla Antka, który jest o krok od utraty przyjaciela. Chłopiec proponuje Kurzolowi wycieczkę do wnętrza ogarniętego lękiem organizmu. Tam kapitanka Alina Adrenalina i generał Korti przejęli już dowodzenie… Co to oznacza dla człowieka i fantastycznego stworka? Jak rozpoznać, że zżera nas strach, i sobie z nim poradzić?

Seria o Kurzolu to brawurowe połączenie komiksu i tradycyjnej opowieści, która pomaga młodym czytelnikom oraz czytelniczkom zrozumieć, jak działa organizm i co zrobić, by miał się jak najlepiej. Tworzy ją niezrównany duet: pisarz Boguś Janiszewski i ilustratorka Nikola Kucharska.

Odważcie się przeczytać tę książkę, żeby przestać się bać.
Marcin Matych, Dr Nerwica

 

 

O autorze

Janiszewski

Boguś Janiszewski

Absolwent Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Pisarz, nauczyciel, ekspert związany ze środowiskiem edukacji niepublicznej.

Na skróty

Inne książki z kategorii

Informacje szczegółowe

Książka

Kategoria Dla dzieci i młodzieży
Format 165 x 215 mm
Liczba stron 144
Data premiery 08.11.2023
Miejsce i rok wydania Warszawa, 2023
Numer wydania 1
Język wydania polski
ISBN 9788326841934