Bruce D. Perry, Oprah Winfrey Co ci się przydarzyło?.

  • Seria:  
Poprzez głęboko osobiste rozmowy Oprah Winfrey i dr Bruce Perry badają, jak to, czego doświadczamy we wczesnym dzieciństwie, wpływa na to, jakimi ludźmi się stajemy. Zachęcają nas, byśmy przestali skupiać się na: „Co jest z tobą nie tak?” albo „Dlaczego…
Kategoria Poradniki
Tłumaczenie Katarzyna Mojkowska
Oprawa miękka ze skrzydełkami
Miejsce i rok wydania Warszawa, 2022
Format 135 x 210 mm
Więcej szczegółów
Oprah_Winfrey_lewy.jpg (JPG, 232kB) Pobierz
Oprah_Winfrey_plaska.jpg (JPG, 2MB) Pobierz
Oprah_Winfrey_prawy.jpg (JPG, 211kB) Pobierz
Oprah_Winfrey_tyl.jpg (JPG, 2MB) Pobierz
opis-książki_Co-ci-się-przydarzylo.docx (DOCX, 14kB) Pobierz

Poprzez głęboko osobiste rozmowy Oprah Winfrey i dr Bruce Perry badają, jak to, czego doświadczamy we wczesnym dzieciństwie, wpływa na to, jakimi ludźmi się stajemy. Zachęcają nas, byśmy przestali skupiać się na: „Co jest z tobą nie tak?” albo „Dlaczego zachowujesz się w ten sposób”, na rzecz pytania: „Co ci się przydarzyło?”. Wielu z nas doświadcza nieszczęść, które mają trwały wpływ na nasze zdrowie fizyczne i emocjonalne. To, co przydarza się nam w dzieciństwie, prognozuje ryzyko wystąpienia w dorosłym życiu problemów zdrowotnych, ale też daje naukowy wgląd we wzorce zachowań, które wielu z nas usilnie próbuje zrozumieć.

W tej książce Winfrey dzieli się historiami z własnej wstrząsającej przeszłości i podejmuje próbę zrozumienia wrażliwości wynikającej z konieczności stawienia w młodym wieku czoła traumie. Łącząc siły z dr. Perrym, jednym z czołowych światowych ekspertów w dziedzinie dziecięcej traumy, Winfrey splata moc opowiadania historii z nauką i doświadczeniem klinicznym, aby lepiej zrozumieć i przezwyciężyć skutki traumy. Koncentrują się nie tylko na poznaniu na nowo ludzkich zachowań, ale także na wpływie traumy na nasze życie. To subtelna, ale głęboka zmiana w podejściu do traumy, która każdemu z nas pozwala zrozumieć przeszłość, tak abyśmy mogli oczyścić drogę ku przyszłości – otwierając drzwi do odporności i uzdrowienia w sprawdzony, skuteczny sposób.

Na skróty

Inne książki z kategorii

Informacje szczegółowe

Książka

Kategoria Poradniki
Format 135 x 210 mm
Liczba stron 344
Data premiery 23.03.2022
Miejsce i rok wydania Warszawa, 2022
Numer wydania 1
Język wydania polski
ISBN 9788326838774

E-book

Liczba formatów 2 (EPUB, MOBI)
Rozmiar plików EPUB - 2.8MB, MOBI - 3.5MB
Zabezpieczenie znak wodny
Miejsce i rok wydania Warszawa, 2022
ISBN 978-83-268-3935-1

Audiobook

Liczba formatów 1 (MP3)
Rozmiar plików MP3 - 719.7MB
Zabezpieczenie znak wodny
Miejsce i rok wydania Warszawa, 2022
ISBN 978-83-268-3947-4