Nowość

Bari Tessler Art of Money. Jak poprawić swoją relację z pieniędzmi

  • Seria:  
  Czy jedną z najtrudniejszych relacji w twoim życiu nie jest przypadkiem relacja z pieniędzmi? Czy rozmowa o zarobkach, wydatkach lub oszczędnościach, nawet z najbliższymi, cię krępuje? Czy podejmujesz decyzje zakupowe, kierując się emocjami, a nie swoim budżetem albo długoterminowymi…
Kategoria Poradniki
Tłumaczenie Dorota Pomadowska
Oprawa miękka ze skrzydełkami
Miejsce i rok wydania Warszawa, 2024
Format 135 x 210 mm
Więcej szczegółów

 

Czy jedną z najtrudniejszych relacji w twoim życiu nie jest przypadkiem relacja z pieniędzmi?

Czy rozmowa o zarobkach, wydatkach lub oszczędnościach, nawet z najbliższymi, cię krępuje?

Czy podejmujesz decyzje zakupowe, kierując się emocjami, a nie swoim budżetem albo długoterminowymi celami? Bari Tessler przybywa ci z pomocą.

 

Art of Money to książka o pieniądzach, ale pisana językiem, którym o finansach rzadko się pisze. Wnosi do trudnego, drażliwego tematu finansów uważność i radykalną miłość do siebie. Holistyczna metoda Bari Tessler pozwala „uzdrowić relację z pieniędzmi”. Autorka postrzega tę relację jako bramę do samoświadomości, a zarazem poligon doświadczalny, na którym możemy zyskać jasność myślenia i pewność siebie także w innych aspektach naszego życia. Jak pisze Bari:

„W chwili, w której znajdujemy w sobie odwagę, by powiedzieć prawdę na temat pieniędzy, rozpoczyna się cudowny proces uzdrawiania”.

 

Książka Art of Money to fundament do zrozumienia i polepszenia swojej relacji z pieniędzmi oraz doskonały przewodnik uczący, jak wykorzystać narzędzie, którym są pieniądze, do życia, jakiego się pragnie. Po jej przeczytaniu czułam się jak po odbyciu fantastycznej terapii zakończonej sukcesem. Pomimo że autorka uzmysławia, z jakimi problemami mierzymy się na co dzień, co dla większości z nas nie jest przyjemne, to i tak odczuwam przy tym duży spokój, komfort i czuję, że robię kolejny krok do przodu – nie tylko w sprawie pieniędzy, ale również życia czy miłości.

Karolina Nowicka, @pani_od_oszczedzania

O autorze

Bari Tessler

Psycholożka somatyczna, terapeutka finansowa i prowadząca roczne kursy The Art of Money. Uzyskała tytuł magistra na Uniwersytecie Naropa, przez ponad dekadę pracowała w obszarze zdrowia psychicznego, zanim zdała sobie sprawę, że jej misją jest połączenie pracy z emocjami związanymi z kształceniem kompetencji finansowych.

Na skróty

Inne książki z kategorii

Informacje szczegółowe

Książka

Kategoria Poradniki
Format 135 x 210 mm
Liczba stron 448
Data premiery 19.06.2024
Miejsce i rok wydania Warszawa, 2024
Numer wydania 1
Język wydania polski
ISBN 9788383800318