Bestseller

Ray Dalio Zasady

Ray Dalio nazywany jest „Stevem Jobsem inwestowania”, a jego książka “Zasady” sprzedała się w milionach egzemplarzy na całym świecie. Z zawartych w nich porad korzysta między innymi Bill Gates, ale ich skuteczność oraz uniwersalna forma sprawdzają się na wielu płaszczyznach…
Kategoria Poradniki
Tłumaczenie Krzysztof Kurek
Oprawa twarda
Miejsce i rok wydania Warszawa, 2019
Format 155 x 235 mm
Więcej szczegółów

Ray Dalio nazywany jest „Stevem Jobsem inwestowania”, a jego książka “Zasady” sprzedała się w milionach egzemplarzy na całym świecie. Z zawartych w nich porad korzysta między innymi Bill Gates, ale ich skuteczność oraz uniwersalna forma sprawdzają się na wielu płaszczyznach życia – będą tak samo przydatne dla potężnych prezesów, jak i tych, którzy dopiero szukają własnej ścieżki sukcesu.

Ray Dalio dostarczył mi bezcennych wskazówek i spostrzeżeń. Cieszę się, że teraz dostępne są również dla was, w książce “Zasady”. 

– Bill Gates

Dalio, jeden z bardziej wpływowych ludzi na świecie, swój sukces zawdzięcza niekonwencjonalnym zasadom, które opracowywał, udoskonalał, a następnie wcielał w życie. Dzieli się nimi na łamach książki, inspiruje i motywuje czytelników, by przy ich pomocy, także oni śmiało osiągali swoje cele.

Jak inwestować, kształtować rentowne relacje i budować nowoczesną firmę? Od czasu bestsellera Jima Collinsa „Od dobrego do wielkiego”, nie było, moim zdaniem, na światowym rynku książki tak użytecznej, pragmatycznej, trafnej i biznesowo i psychologicznie zarazem. To niezwykle wartościowy przewodnik zarządzania sobą, zespołami i rozwojem kultury merytokracji, w której otwartość, wizja, połączone realizmem i determinacją, stanowią podstawę odporności i sukcesu.

„Zasady” Raya Dalio to ” lektura obowiązkowa” w Akademii Psychologii Przywództwa – polecam ją wszystkim!

– Jacek Santorski, przedsiębiorca, mentor, prof.hon. Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej – twórca i dyrektor programowy Akademii Psychologii Przywództwa.”

Ray Dalio jest inwestorem, miliarderem, założycielem i szefem największego na świecie funduszu hedgingowego Bridgewater Associates. Firma powstała w 1975 roku w nowojorskim, dwupokojowym mieszkaniu Dalio, a dziś jest piątym najważniejszym prywatnym przedsiębiorstwem w Stanach Zjednoczonych (Fortune), przynoszącym większe zyski inwestorom niż jakikolwiek inny fundusz hedgingowy w historii (Bloomberg). Ray Dalio pojawił się na liście najbardziej wpływowych ludzi na świecie oraz na liście Forbes 100 najbogatszych na świecie. Mieszka ze swoją rodziną.

Na skróty

Inne książki z kategorii

Informacje szczegółowe

Książka

Kategoria Poradniki
Format 155 x 235 mm
Liczba stron 568
Data premiery 18.09.2019
Miejsce i rok wydania Warszawa, 2019
ISBN 9788326829123

E-book

Liczba formatów 3 (EPUB, MOBI, PDF)
Rozmiar plików EPUB - 3.8MB, MOBI - 5.2MB, PDF - 3.7MB
Zabezpieczenie znak wodny
Miejsce i rok wydania Warszawa, 2019
ISBN 978-83-268-2974-1,978-83-268-2975-8

Audiobook

Liczba formatów 1 (MP3)
Rozmiar plików MP3 - 1.5GB
Zabezpieczenie znak wodny
Miejsce i rok wydania Warszawa, 2019
ISBN 978-83-268-3028-0