Nowość

N.S. Perkins The Infinity Between Us

  • Seria:  
Prawdziwa miłość nigdy się nie kończy. Przez osiemnaście lat, rodziny Violet Mitchell i Willa Seaberga spędzały wspólnie wakacje w domku letniskowym w Ogunquit, w stanie Maine. Przez dwa idealne, wypełnione pływaniem i plażowaniem miesiące w roku Violet i Will byli…
Kategoria Literatura obyczajowa
Tłumaczenie Ewa Rosa
Oprawa miękka ze skrzydełkami
Miejsce i rok wydania Warszawa, 2023
Format 135 x 215 mm
Więcej szczegółów

Prawdziwa miłość nigdy się nie kończy.

Przez osiemnaście lat, rodziny Violet Mitchell i Willa Seaberga spędzały wspólnie wakacje w domku letniskowym w Ogunquit, w stanie Maine. Przez dwa idealne, wypełnione pływaniem i plażowaniem miesiące w roku Violet i Will byli nierozłączni. Pewnego lata ich przyjaźń przerodziła się w coś więcej… i wszystko się zmieniło. Jednak zanim to kiełkujące przez całe ich życie uczucie zdążyło rozkwitnąć, tragedia rozdzieliła dwoje zakochanych – i ich rodziny.

Chociaż minęło już pięć lat, wspomnienia tamtego fatalnego lata wciąż prześladują Violet. Gdy wraca do Maine, żeby sfinalizować sprzedaż letniskowego domku i ostatecznie odciąć się od przeszłości, na miejscu nieoczekiwanie spotyka Willa, który jest równie przystojny i zakochany w niej jak kiedyś, a do tego skruszony i zdeterminowany, by ją odzyskać.

Początkowo Violet nie chce mieć z nim nic wspólnego, jednak szybko dociera do niej, że nie uniknie konfrontacji, a przeszłość, przed którą uciekała, może stanowić klucz do miłości i szczęścia utraconych pięć lat wcześniej.

„Friends to lovers, współczesność i retrospekcje, a do tego letni domek na pięknej plaży w Nowej Anglii? Jestem kupiona. Jeśli szukasz czegoś, co wypełni dziurę w twoim sercu, sięgnij po tę książkę.” Goodreads

„Jeśli jesteś fanką powieści Christiny Lauren, zwłaszcza Love and other words, ta książka jest dla ciebie.” Goodreads

N.S. Perkins jest studentką medycyny, która w wolnych chwilach zajmuje się pisaniem romansów. Zawsze była zapaloną książkarą, wolała zostać w łóżku, z dobrą książką niż szaleć na imprezach. Chociaż początkowo zafascynowała się literaturą fantasy, szybko zdała sobie sprawę, że we wszystkich tego typu historiach najbardziej pociągają ją wątki miłosne. Uwielbia odwiedzać nowe restauracje, marzyć o kolejnych wycieczkach na plażę i głaskać urocze psy bawiące się w parkach niedaleko jej domu. Mieszka w Montrealu ze swoim partnerem.

Na skróty

Inne książki z kategorii

Informacje szczegółowe

Książka

Kategoria Literatura obyczajowa
Format 135 x 215 mm
Liczba stron 392
Data premiery 31.05.2023
Miejsce i rok wydania Warszawa, 2023
Numer wydania 1
Język wydania polski
ISBN 9788326841651