Nowość

Ivy Owens Scandalized

  • Seria:  
Najpikantniejszy romans tego roku! Dziennikarka śledcza Georgia Ross jest przytłoczona pracą nad artykułem, od którego zależy jej dalsza kariera, a w dodatku po odwołaniu lotu czeka ją noc na lotnisku. Gdy spotyka starszego brata przyjaciółki z dzieciństwa, a ten proponuje…
Kategoria Literatura obyczajowa
Tłumaczenie Marta Komorowska
Oprawa miękka ze skrzydełkami
Miejsce i rok wydania Warszawa, 2023
Format 135 x 215 mm
Więcej szczegółów

Najpikantniejszy romans tego roku!

Dziennikarka śledcza Georgia Ross jest przytłoczona pracą nad artykułem, od którego zależy jej dalsza kariera, a w dodatku po odwołaniu lotu czeka ją noc na lotnisku. Gdy spotyka starszego brata przyjaciółki z dzieciństwa, a ten proponuje pomoc, Gigi zaczyna myśleć, że jej los się odmienił. Alec Kim jest przystojny, skromny i życzliwy. Gigi, po licznych bolesnych zawodach miłosnych, zdążyła już zapomnieć, że tacy mężczyźni w ogóle istnieją. Wieczorne spotkanie i spędzona z nim namiętna noc bez zobowiązań wydają się jej darem losu – do chwili, gdy uświadamia sobie, że kojarzy mężczyznę nie tylko z dziecięcych wspomnień.

Uczucie Gigi i Aleca rozkwita, a oni muszą stawić czoła nowej rzeczywistości. Karierom, którym oboje poświęcili wiele wysiłku, zagraża międzynarodowy skandal. Zakochani muszą zdecydować, czy chcą walczyć o tę miłość.

„Ta książka to czysta magia!”

Helen Hoang, autorka Więcej niż pocałunek, bestsellera z listy „USA Today”

„Ivy Owens wywróciła do góry nogami wszystko, co wiem o romansach, a później wykorzystała tę wiedzę, pisząc najbardziej pikantną, gorącą, uroczą, porywającą, namiętną, oszałamiającą książkę, jaką potrafiłabym sobie wyobrazić.”

Ali Hazelwood, autorka bestsellera The Love Hypothesis

„Jeśli masz ochotę na zabawną i pikantną lekturę – to książka dla ciebie!”

Rachel Strolle, Buzzfeed

„Lekka, kusząca ucieczka od rzeczywistości, której bohaterów nie sposób nie pokochać. Chemia pomiędzy Gigi i Alekiem rozpala strony do czerwoności – nadal mi od niej gorąco!”

Rachel Lynn Solomon, autorka The Ex Talk

„Debiut Ivy Owens z idealną dozą humoru i serdeczności opowiada historię przyjaciół z dzieciństwa, którzy spotykają się ponownie w niezwykłych okolicznościach. Scandalized przedstawia tę napiętą sytuację w bardziej zabawny niż niepokojący sposób, a charyzmatyczne postacie błyskawicznie podbiją serca czytelników. Dzięki namiętnym scenom miłosnym i wyjątkowej więzi między głównymi bohaterami Owens z pewnością zdobędzie rzesze wielbicieli.”

„Publishers Weekly”

„Rozgrzewająca do czerwoności, trzymająca w napięciu książka, którą koniecznie trzeba przeczytać za jednym zamachem!”

Tessa Bailey, autorka It Happened One Summer, bestsellera z listy „New York Timesa”

Ivy Owens to pseudonim Lauren Billings, połówki znanego i popularnego duetu pisarskiego Christina Lauren (Podróż nieślubna, Piękny drań). Mieszka w Kalifornii z mężem, dwojgiem dzieci i dwoma psami. Pisze dla przyjemności i rzadko bywa widziana bez książki w ręku. Prowadzi konto na Instagramie pod nickiem @HelloIvyOwens.

O autorze

Ivy Owens

Ivy Owens

Ivy Owens to pseudonim Lauren Billings,połówki znanego i popularnego duetu pisarskiego Christina Lauren.

Na skróty

Inne książki z kategorii

Informacje szczegółowe

Książka

Kategoria Literatura obyczajowa
Format 135 x 215 mm
Liczba stron 400
Data premiery 12.04.2023
Miejsce i rok wydania Warszawa, 2023
Numer wydania 1
Język wydania polski
ISBN 9788326841477