Joanna Szulc Sama mama. Jak przejść przez rozwód i żyć dalej

Nie odkładaj najlepszych lat na później. Teraz masz swój czas. Wykorzystaj go najlepiej, jak można. Nawet jeśli musisz się rozwieść. Autorka sama przeszła przez rozwód i jest samotną matką. W książce dzieli się swoimi doświadczeniami. Opowiada o momentach przełomowych, chwilach…
Kategoria Poradniki
Oprawa miękka ze skrzydełkami
Miejsce i rok wydania Warszawa, 2019
Format 155 x 215 mm
Więcej szczegółów

Nie odkładaj najlepszych lat na później.

Teraz masz swój czas.

Wykorzystaj go najlepiej, jak można.

Nawet jeśli musisz się rozwieść.

Autorka sama przeszła przez rozwód i jest samotną matką. W książce dzieli się swoimi doświadczeniami. Opowiada o momentach przełomowych, chwilach trudnych i smutnych, ale i o tych, w których wreszcie pojawiło się światełko w tunelu. A przede wszystkim rozmawia z ludźmi, których wiedza i doświadczenia są pomocne w mierzeniu się z kolejnymi etapami rozstania i budowania życia na nowo: terapeutami par, psychologami rodzinnymi i dziecięcymi, mediatorami, a także adwokatami, socjolożką, psychiatrą i trenerem rozwoju osobistego. Tłumaczą, jak rozpoznać kryzys małżeński nie do przejścia, kiedy decyzja o rozwodzie jest nieuchronna, jak ją zakomunikować dzieciom, jak się spokojnie dogadać z byłym mężem, wreszcie jak przepracować trudne emocje i szukać szczęścia po rozwodzie.

Żałuję, że tej książki nie było pięć lat temu, kiedy tak bardzo jej potrzebowałam. Cieszę się, że jest dziś,i polecam ją każdemu, kto o rozwodzie myśli, jest w trakcie, ale także gdy ma to już za sobą.

KATARZYNA PAWŁOWSKA – redaktorka „Wysokich Obcasów”

O autorze

szulc

Joanna Szulc

Joanna SzulcDziennikarka z wykształceniem socjologicznym i psychologicznym. Prowadziła redakcję miesięcznika Dziecko, pisze teksty i książki kierowane do rodziców a ostatnio także do dzieci.

Na skróty

Inne książki z kategorii

Informacje szczegółowe

Książka

Kategoria Poradniki
Format 155 x 215 mm
Liczba stron 312
Data premiery 19.06.2019
Miejsce i rok wydania Warszawa, 2019
ISBN 9788326828584

E-book

Liczba formatów 2 (EPUB, MOBI)
Rozmiar plików EPUB - 901.7kB, MOBI - 1.5MB
Zabezpieczenie znak wodny
Miejsce i rok wydania Warszawa, 2019
ISBN 978-83-268-2921-5,978-83-268-2922-2