Wygraj wyjazd do Paryża na spotkanie z Michelle Obamą!

O co chodzi w naszym konkursie?

Michelle Obama – pierwsza Afroamerykanka na stanowisku Pierwszej Damy Stanów Zjednoczonych – w książce „Becoming. Moja historia”, która stała się już światowym bestsellerem, opisuje doświadczenia, które ją ukształtowały – od dzieciństwa w południowym Chicago, przez lata pracy na kierowniczym stanowisku, kiedy godziła macierzyństwo z karierą, aż do czasu spędzonego w najsłynniejszym domu świata. Pisząc z niebywałą szczerością, odwagą i humorem, odkrywa kulisy swojego życia rodzinnego. Opisuje, jak Obamowie znaleźli się w centrum zainteresowania światowych mediów i jak wyglądało ich życie w Białym Domu przez osiem kluczowych lat, kiedy poznawała Amerykę, zaś Ameryka poznawała ją. To zaskakująco intymny rozrachunek życia kobiety wrażliwej i stanowczej, która konsekwentnie odmawiała spełniania oczekiwań innych i której historia zachęca, by pójść w jej ślady. Przy okazji stawia nam pytanie: kim jesteśmy i kim chcemy się stać?

Wraz z Michelle Obamą oraz „Wysokimi Obcasami” chcemy zachęcić Was do dzielenia się Waszymi historiami i Waszym własnym procesem tytułowego „becoming”, czyli „stawania się”.

Na trzy najciekawsze, najbardziej poruszające historie czekają wspaniałe nagrody:
nagroda głównaspotkanie z Michelle Obamą 16 kwietnia w Paryżu oraz podróż do Paryża i nocleg w dzień spotkania, książka Michelle Obamy oraz publikacja historii na łamach „Wysokich Obcasów”
dwa wyróżnienia – książka Michelle Obamy oraz publikacja historii na łamach „Wysokich Obcasów”

Sprawdź szczegóły na konkursowej stronie magazynu „Wysokie Obcasy”.

Na zgłoszenia czekamy od 10 stycznia 2019 r. do 3 marca 2019 r.