Tatiana Mindewicz-Puacz Luz. I tak nie będę idealna

„Nie jestem wystarczająco mądra.. dobra.. piękna” „Zawsze muszę udowadniać swoją wartość, pracując ponad siły” „Pokażę na co mnie stać i wtedy wreszcie zostanę doceniona” Brzmi frustrująco i…znajomo? Jeśli chcesz zmienić te przekonania, przestać brać udział w pościgu za doskonałością, wyzwolić…
Kategoria Poradniki
Oprawa miękka ze skrzydełkami
Miejsce i rok wydania Warszawa, 2017
Format 155 x 215 mm
Więcej szczegółów

„Nie jestem wystarczająco mądra.. dobra.. piękna”

„Zawsze muszę udowadniać swoją wartość, pracując ponad siły”

„Pokażę na co mnie stać i wtedy wreszcie zostanę doceniona”

Brzmi frustrująco i…znajomo? Jeśli chcesz zmienić te przekonania, przestać brać udział w pościgu za doskonałością, wyzwolić się od wewnętrznej presji i poznać sposoby na osiągnięcie zadowolenia z siebie a także jeśli chcesz uwolnić się od zgubnego wpływu opinii innych na Twój sposób funkcjonowania – ten niekonwencjonalny poradnik jest właśnie dla Ciebie.

To książka o tym, jak (Z)BUDOWAĆ POCZUCIE WŁASNEJ WARTOŚCI BĘDĄC DOROSŁĄ KOBIETĄ. Jak przejść ze strefy frustracji („muszę”, „powinnam”) do strefy mocy („chcę” „wybieram”) czyli jak odpuścić to, na co nie mamy wpływu i zająć się tym, co realnie możemy zmienić, jak samej sobie ofiarować to, czego potrzebujemy, jak przejąć odpowiedzialność za własne wybory.

To wreszcie książka o tym, jak rozstać się ze strategiami małej dziewczynki skutecznymi w dzieciństwie, mającymi na celu zdobycie uwagi, akceptacji i pochwały, a komplikującymi życie dorosłej kobiety i jak wypracować nowe, adekwatne do „tu i teraz”.

Autorka, korzystając z własnych doświadczeń a także z doświadczeń swoich klientek z różnych okresów życia, przekonuje, że każda kobieta ma WSZYSTKO, co potrzebne, aby dokonać tej zmiany. Każda z nas może zmienić swoje życie na lepsze, odpuścić, zaakceptować siebie i dać sobie prawo do LUZU, który.. daje siłę. Bo przecież „ i tak nie będę idealna”. Na szczęście.

Książka Tatiany to nie tylko książka dobrego psychoterapeuty, ale przede wszystkim kobiety, która rozumie, czym jest kryzys, która sama ustawia sobie priorytety i odrzuca niszczący perfekcjonizm. Mówi kobietom 'wrzućcie na luz’, bo dzięki temu, że sama to zrobiła, osiągnęła sukces. Sukces rozumiany jako fajne życie! – powiedziała o książce psycholożka Małgorzata Ohme.

Warto pracować nad swoim rozwojem. I dzielne kobiety to robią. Często jednak podejmując trud samodoskonalenia, zapominają o afirmacji siebie i efektów swoich starań. I tak, mimo wielkiego wysiłku, nie uzyskują spokoju, pogody ducha i szczęścia. Książka Tatiany Mindewicz-Puacz może być pomocna, nie tylko dla kobiet, do zmiany tego, co „muszę’ w to, co „mogę’ i czego „chcę’ – powiedział o książce psychoterapeuta i pedagog Edward Orpik.

Tatiana Mindewicz-Puacz jest ekspertką w zakresie komunikacji interpersonalnej i masowej, specjalistką ds. kampanii społecznych, mówczynią motywacyjną, trenerką, coachem i psychoterapeutką. Jest mentorką w programie „Projekt Lady’ w stacji TVN.

O autorze

Tatiana Mindewicz-Puacz

Tatiana Mindewicz-Puacz Ekspertka ds. komunikacji interpersonalnej i masowej, specjalistka ds. kampanii społecznych, mówczyni motywacyjna, zaangażowana trenerka, doceniana przez klientów za indywidualne podejście, profesjonalizm i zaangażowanie.…

Na skróty

Inne książki z kategorii

Informacje szczegółowe

Książka

Kategoria Poradniki
Format 155 x 215 mm
Liczba stron 240
Data premiery 05.07.2017
Miejsce i rok wydania Warszawa, 2017
Numer wydania 1
Język wydania polski
ISBN 9788326825149

E-book

Liczba formatów 2 (EPUB, MOBI)
Rozmiar plików EPUB - 611.8kB, MOBI - 932.0kB
Zabezpieczenie znak wodny
Miejsce i rok wydania Warszawa, 2017
ISBN 978-83-268-1998-8,978-83-268-1999-5

Audiobook

Liczba formatów 1 (MP3)
Rozmiar plików MP3 - 362.0MB
Zabezpieczenie znak wodny
Miejsce i rok wydania Warszawa, 2017
ISBN 978-83-268-2005-2