Natalia Osińska Fluff

  • Seria:  
Ilustracje Mariusz AndryszczykOdpowiednie momenty nie przychodzą same.Odpowiednie momenty się tworzy. Matylda ma 18 lat i powinna zakuwać do matury. Powinna też wybraćkierunek studiów, i to zgodny z własnymi potrzebami, a nie z „zewnętrznymiprzejawami akceptacji”, jak mówi jej pełna dobrych chęci…
Kategoria Dla dzieci i młodzieży
Ilustracje Mariusz Andryszczyk
Oprawa twarda
Miejsce i rok wydania Warszawa, 2019
Format 135 x 210 mm
Więcej szczegółów

Ilustracje Mariusz Andryszczyk

Odpowiednie momenty nie przychodzą same.Odpowiednie momenty się tworzy.

Matylda ma 18 lat i powinna zakuwać do matury. Powinna też wybraćkierunek studiów, i to zgodny z własnymi potrzebami, a nie z „zewnętrznymiprzejawami akceptacji”, jak mówi jej pełna dobrych chęci mama.

Ale kiedy pod jej fanartem komentarz zostawia tajemnicza Wika, Matyldazaczyna się zastanawiać, kim jest i czego chce. Bo dotąd byławiecznym przeciętniakiem i drżała o to, aby nie stracić resztek popularnościw szkole. Za to Wika, w kolorowych perukach i ostrym makijażu,jest jak postać z filmu o superbohaterach: gra na perkusji, mafanów i bujną przeszłość – choć tylko wirtualną.

Szybko się jednak okaże, że w realu podział ról jest inny niż w sieci,a za ekscentrycznym zachowaniem Wiki kryją się zupełnie przyziemneproblemy. I to Matylda będzie musiała poradzić sobie z nimi jakprawdziwa superbohaterka. Kto zda egzamin dojrzałości lepiej: dwienastolatki czy ich pełnoletni bliscy?

O autorze

Osińska

Natalia Osińska

Natalia Osińska  Polska autorka literatury młodzieżowej, poruszająca w swojej twórczości wątki LGBT. Ukończyła filologię polską na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. …

Na skróty

Inne książki z kategorii

Informacje szczegółowe

Książka

Kategoria Dla dzieci i młodzieży
Format 135 x 210 mm
Liczba stron 336
Data premiery 10.04.2019
Miejsce i rok wydania Warszawa, 2019
Numer wydania 1
Język wydania polski
ISBN 9788326828072

E-book

Liczba formatów 2 (EPUB, MOBI)
Rozmiar plików EPUB - 2.9MB, MOBI - 3.1MB
Zabezpieczenie znak wodny
Miejsce i rok wydania Warszawa, 2019
ISBN 978-83-268-2867-6,978-83-268-2868-3