13 marca 2020

Poradnik dla kobiet

Już w sprzedaży

Udostępnij post

Nowa książka Doroty Warakomskiej

Dorota Warakomska zmieniła życie wielu działaczek, prezesek, czy menadżerek. Kobiet których kariera zawodowa i życie prywatne poszybowały wysoko. Ponadto odkryła, że większość poradników dotyczących komunikacji, to książki pisane z męskiej perspektywy, nie uwzględniające kobiecej specyfiki. W rezultacie stworzyła praktyczny i inspirujący poradnik. Bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu pracy w mediach, a także działalności trenerskiej, dzieli się ze wieloma konkretnymi i sprawdzonymi radami. Odpowiada również na pytania jak:

  • mówić by być zrozumianą i skuteczną?
  • opanować stres?
  • zdobyć się na odwagę i przeprowadzać zmiany w sobie i własnym życiu?

Ten rzetelny poradnik poświęcony komunikacji, w rezultacie daje kobietom coś o wiele cenniejszego. Z autentyczną pasją i fachową wiedzą wzmacnia kobiety, dodając im skrzydeł nie tylko w życiu zawodowym, ale również na co dzień. Śmiało, pomoże też Tobie!

Ta książka jest dla wszystkich kobiet, które występują publicznie, przemawiają do wielkich i małych grup, zabierają głos na zebraniach, zabiegają o finanse, poparcie, próbują się przebić z własnymi pomysłami i punktem widzenia lub/i chcą się nauczyć to robić. Dla tych, które chcą

się doskonalić w tej dziedzinie, dla tych, które czują, że coś jest nie tak. Nie tylko dla tych, które paraliżuje strach, gdy wychodzą na mównicę, ale także dla tych, które chcą wzmocnić swoją pozycję w pracy, zmienić sposób komunikowania się. Oraz tych, które przed ważnymi rozmowami czują się niepewnie lub w prywatnych relacjach tracą rezon i nie potrafią powiedzieć tego, co myślą. Dla tych, które uczą innych, które coś sprzedają, dla tych, które kierują zespołami, chcą awansować, mają porwać tłumy. Zatem dla wykładowczyń, nauczycielek, bibliotekarek, sprzedawczyń, rolniczek sprzedających płody rolne na targu, przedsiębiorczyń, menedżerek, urzędniczek, asystentek, dyrektorek, prezesek, polityczek w parlamencie i samorządzie, działaczek ruchów i organizacji społecznych.

Dorota Warakomska

Dorota Warakomska Fot. Michal Mutor / Agencja Gazeta

Dorota Warakomska – dziennikarka, komentatorka, publicystka, doradczyni medialna, trenerka wystąpień publicznych, wykładowczyni, mówczyni inspiracyjna. Prowadzi szkolenia i coaching rozwojowy. 

 

 

Zamów książkę