12 kwietnia 2020

Pakiety książek „3 po 33 zł”

Uzupełnij swoją biblioteczkę!

Udostępnij post

„Dla rodziców i dzieci”, „Szczyty od dołu do góry” i „Odjechane historie” czyli pakiety książek „3 po 33 zł”. Nie masz co czytać? Teraz już masz!

Wydawnictwo Agora wraz z kulturalnysklep.pl oraz publio.pl przygotowało akcję specjalną, w ramach której w kwietniu będzie proponować czytelnikom książki w bardzo atrakcyjnych cenach. Rabaty sięgają aż 75%!

Co tydzień nasi redaktorzy wybiorą trzy książki w ramach trzech pakietów tematycznych, które będą dostępne w cenie 33 zł za pakiet. Zestawy będą dostępne jako ebooki w księgarni publio.pl lub jako książki papierowe na kulturalnysklep.pl i na Allegro.

W tygodniu 13 kwietnia-19 kwietnia polecane pakiety to:

PAKIET „DLA RODZICÓW I DZIECI” zawierający książki „Wilki” Adama Wajraka, „Szkoda, że Twoi rodzice nie przeczytali tej książki” Philippy Perry oraz „Ptaki i ich pióra” Britty Teckentrup. Pakiet poleca redaktorka Karolina Oponowicz:

PAKIET „SZCZYTY OD DOŁU DO GÓRY” zawierający książki „Lekarze w górach” Jerzego Porębskiego i Wojciecha Fuska, „Spod zamarzniętych powiek” Adama Bieleckiego i Dominika Szczepańskiego oraz „Kukuczka” Dariusza Kortko i Marcina Pietraszewskiego. Pakiet poleca redaktor naczelny Wydawnictwa Agora – Paweł Goźliński:

PAKIET „ODJECHANE HISTORIE” zawierający „Zmorojewo” Jakuba Żulczyka, „Manaraga” Władimira Sorokina, a także „Jej ciało i inne strony” Carmen Marii Machado. Pakiet poleca redaktor Paweł Sajewicz: