12 lipca 2018

"Miłość. I co dalej?" - nowa książka Tatiany Mindewicz-Puacz już 22 sierpnia

Po sukcesie książki „Luz. I tak nie będę idealna” Tatiana Mindewicz-Puacz powraca z książką na temat związków.  Nowa książka "Miłość. I co dalej" ukaże się 22 sierpnia.

Udostępnij post

Po sukcesie książki „Luz. I tak nie będę idealnaTatiana Mindewicz-Puacz powraca z książką na temat związków. 

„Miłość. I co dalej?” – nowa książka Tatiany Mindewicz-Puacz ukaże się nakładem Wydawnictwa Agora 22 sierpnia.

Wydawałoby się, że jeśli chodzi o miłość…najważniejsze to się zakochać, a potem wszystko stanie się samo, będziemy żyli długo i szczęśliwie.  Dlaczego zatem tak wielu z nas, choć żyje we dwoje, czuje się samotnie? Czemu po jakimś czasie nasze rozmowy przeradzają się w bitwy? Skąd poczucie żalu i niezrozumienia w relacji z ukochaną osobą? Jak to się dzieje, że zamiast odczuwać radość dopada nas bezradność lub lęk?

Dwoje samotnych ludzi w związku nie jest zjawiskiem należącym do rzadkości. Oddalanie się od siebie nie następuje jednego dnia, zazwyczaj nie poprzedza go spektakularne wydarzenie. Pierwsze oznaki są prawie niezauważalne lub występują  tylko u jednej osoby. Jak je rozpoznać? Co zrobić, żeby nie dopuścić do pogłębienia kryzysu? Jak zadbać o bliskość, pielęgnować intymność a przede wszystkim nauczyć się słuchać się wzajemnie z uważnością?

Tym razem autorka pokazuje nie tylko punkt widzenia kobiet, ale także sposób w jaki mężczyźni mogą postrzegać trudności w relacjach. Uwrażliwia na cienką granicę pomiędzy tym, za co jesteśmy odpowiedzialni sami, a tym czego możemy i powinniśmy oczekiwać od naszego partnera lub partnerki.

Tatiana Mindewicz-Puacz pisze tę książkę przede wszystkim jako kobieta, pełna empatii dla swoich bohaterek, świadoma, że mogłaby być jedną z nich. Choć czerpie obficie ze swojego doświadczenia w pracy terapeutycznej oraz coachingowej, nie ocenia, nie daje instrukcji, nie poucza. Pomaga zrozumieć siebie i spojrzeć z innej perspektywy na relację z ukochaną osobą.

Trzeba to powiedzieć głośno: bez zaangażowania nic nie będzie dobre, ani rozmowa, ani obiad, ani seks.

ZAMÓW KSIĄŻKĘ W PRZEDSPRZEDAŻY

Kanały społecznościowe Tatiany Mindewicz-Puacz:

Facebook
Instagram
YouTube
Strona Internetowa