Joanna Flis Impact'24

10 maja 2024

Joanna Flis speakerką na Impact'24

Udostępnij post
Joanna Flis Impact'24

Nasza kolejna autorka będzie speakerką na Konferencji Impact’24!

Joanna Flis to uznana psycholożka, psychoterapeutka, badaczka. Zaangażowana jest w projekt „Młode Głowy” realizowany przez fundację Unaweza Martyny Wojciechowskiej.
Zachęca do tego, by żyć dojrzale, o czym mówi w swoim bijącym rekordy popularności podkaście „Madame Monday – po dorosłemu” oraz bestsellerowej książce pod tym samym tytułem, która ukazała się w listopadzie ub.r. i podbiła serca czytelniczek i czytelników.

Autorka zabierze Cię w świat dojrzałych dorosłych, którzy potrafią radzić sobie z trudnymi emocjami, dostosowywać się do nowych sytuacji wiedzą, że dojrzałość związana jest z odpowiedzialnością i podejmowaniem niełatwych decyzji. Ta książka to świetne kompendium wiedzy psychologicznej, zachęcające co odważania się i podejmowania pracy nad sobą, aby żyć pełniej i radośniej!

Marta Młyńska

„Madame Monday. Po dorosłemu” jest dla mnie ważnym uzupełnieniem. Często fachowym podsumowaniem wniosków, do których dochodziłam samodzielnie. Czasem – nazwaniem stanów, których nie zwerbalizowałam. Wciąż – interesującym spotkaniem z dziedziną, którą ledwie liznęłam podczas studiów.

@kobiecasilawsparcia

Ależ ta lektura otworzyła mi oczy! Nigdy nie zastanawiałam się nad pojęciem „dojrzałość”. Człowiek dorasta, wkracza w dorosłe życie, choć nie do końca jest zaopatrzony w to, co pozwala to życie ogarnąć i czerpać z niego radość. Okazuje się, że dorosłość i dojrzałość to dwie bardzo różne rzeczy. Tę pierwszą osiągamy wszyscy, a tę drugą już niekoniecznie. Na szczęście autorka przychodzi nam z pomocą, naświetlając ten temat, analizując go, tłumacząc i podpowiadając jak tę dojrzałość osiągnąć i co ona nam da. Nie jest to lekka i łatwa lektura, ale bardzo wartościowa. Książka do której się wraca.

@little_life_of_e
Joanna Flis pojawi się na Konferencji Impact’24 15 maja:

13:15-13:45 – spotkanie w strefie Agory (Pawilon 7A). Rozmowę z Joanną Flis poprowadzi Karolina Oponowicz.
14:35-14:55 – dyskusja: „Gen Z – kryzys samotności” z udziałem Martyny Wojciechowskiej, UNAWEZA, Joanny Flis; Jana Gawrońskiego, Rzecznik Praw Dziecka; Mikołaja Marcela.
moderacja: Janusz Schwertner, Goniec.pl
15:45-16:15 – podpisywanie książek w Impact Bookstore

Więcej informacji na temat konferencji Impact’24 na stronie https://impactcee.com/pl/start/
Wydawnictwo Agora jest patronem Impact’24.