12 lutego 2021

Beata Kozidrak wydaje książkę

Premiera autobiografii artystki już 4 maja!

Udostępnij post

Beata Kozidrak wydaje książkę! 4 maja br. nakładem Wydawnictwa Agora ukaże się autobiografia pt. „Beata. Gorąca krew”. Premiera książki zbiega się z dniem urodzin artystki. 

Beata Kozidrak

Ekspresyjna wokalistka, liderka Bajmu, autorka tekstów kultowych piosenek, gwiazda. Taką znamy ją wszyscy. Teraz Beata Kozidrak odsłania zupełnie nową twarz – pisarki, autorki autobiograficznej książki „Beata. Gorąca krew”.

To opowieść dziewczyny z lubelskiej starówki, która poznaje mroczne strony życia, ale dzięki determinacji, wsparciu najbliższych i przekonaniu, że spotka ją coś niezwykłego, niemal z dnia na dzień zostaje gwiazdą. „Gorąca krew” opowiada o barwnych epizodach kariery Beaty, zdradza kulisy narodzin największych przebojów – od „Piechotą do lata”, przez „Białą armię” po „Upiłam się tobą” – i ich ukryte znaczenia. Pozwala nam także podróżować z Beatą po świecie – od Wietnamu, przez Stany Zjednoczone po Związek Radziecki – ale też przyjrzeć się codziennemu życiu gwiazdy. 

To również książka o przemianie: dziewczyny w męskim świecie w liderkę rockowej grupy, pełnej kompleksów nastolatki w pewną siebie kobietę, córki w matkę, nieśmiałej nastoletniej poetki w autorkę przebojów, które zna cała Polska.

Ale Beata odważnie odsłania też prywatne życie – pod nieustanną obserwacją paparazzich i plotkarskich mediów, pod presją sukcesu. Pewien kluczowy i brawurowo opisany dzień z życia Beaty jest klamrą jej opowieści. To dzień jej rozwodu. 

Beata, jakiej nie znacie,  w ramach prezentu urodzinowego, oddaje autobiografię w ręce fanów, zapowiadając ją w osobistym tonie we własnych kanałach online. 

Książka w sprzedaży od 4 maja w formie papierowej, ebooka i audiobooka. Przedsprzedaż właśnie ruszyła!