Skontaktuj się z nami

ul. Czerska 8/10

00-732 Warszawa

Małgorzata Skowrońska

Dyrektor Wydawniczy

Paweł Goźliński

Redaktor Naczelny

Joanna Batorska

Kierownik Marketingu i Promocji

promocjaksiazki@agora.pl

Katarzyna Kubicka

Sekretarz Wydawnictwa

katarzyna.kubicka@agora.pl

Iwona Kielak

Dyrektor Handlowy

Maciej Jaworski

Z-ca dyrektora handlowego, współpraca handlowa

maciej.jaworski@agora.pl
tel: 507 095 126

Alina Lorewicz

Regionalny przedstawiciel handlowy - woj. wielkopolskie, lubuskie, zachodnio-pomorskie

alina.lorewicz@poznan.agora.pl
tel: 510 022 038

Elżbieta Cięciel

Regionalny przedstawiciel - woj. małopolskie, podkarpackie, świętokrzyskie

elzbieta.cieciel@agora.pl
tel: 510 022 042

Tomasz Dymowski

Regionalny przedstawiciel handlowy - woj. mazowieckie, podlaskie, lubelskie

tomasz.dymowski@agora.pl
tel: 666 008 398

Daniel Kurzawa

Regionalny przedstawiciel handlowy - woj. śląskie, opolskie

daniel.kurzawa@katowice.agora.pl
tel: 507 095 547

Przemysław Kozak

Regionalny przedstawiciel handlowy - woj. mazowieckie, łódzkie

przemyslaw.kozak@agora.pl
tel: 666 008 399

Janusz Piszczek

Regionalny przedstawiciel handlowy - woj. pomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie

janusz.piszczek@gdansk.agora.pl
tel: 510 022 037

Andrzej Różański

Regionalny przedstawiciel handlowy - woj. dolnośląskie, opolskie, lubuskie

andrzej.rozanski@wroclaw.agora.pl
tel: 507 095 523

Joanna Cieślewska

Menedżer Projektów Muzycznych

joanna.cieślewska@agora.pl

Agnieszka Gos

Manager ds. dystrybucji cyfrowej

agnieszka.gos@agora.pl

Artur Tylmanowski

Menedżer ds. promocji

artur.tylmanowski@agora.pl

Share This