Andrzej Gryżewski, Przemysław Pilarski Sztuka obsługi penisa 2. Nowe wyzwania (wersja z autografem)

Kontynuacja bestsellerowej „Sztuki obsługi penisa”!Dogłębna i szczera rozmowa o penisie. A właściwie o różnych penisach. O penisach w związkach, o penisach-singlach, o penisach sfrustrowanych, należących do inceli i rozrywkowych, należących do imprezowych swingersów. Heteroseksualnych, biseksualnych i homoseksualnych. Konserwatywnych i liberalnych.…
Kategoria Poradniki
Seria Poradniki "Sztuka.."
Oprawa broszura ze skrzydełkami
Miejsce i rok wydania Warszawa, 2024
Format 135 x 210 mm
Więcej szczegółów

Kontynuacja bestsellerowej „Sztuki obsługi penisa”!
Dogłębna i szczera rozmowa o penisie. A właściwie o różnych penisach. O penisach w związkach, o penisach-singlach, o penisach sfrustrowanych, należących do inceli i rozrywkowych, należących do imprezowych swingersów. Heteroseksualnych, biseksualnych i homoseksualnych. Konserwatywnych i liberalnych. Tych zawsze trzeźwych i tych pod wpływem używek bądź/i środków na potencję. Nawet o tych pod sutanną. Rozmawiają Andrzej Gryżewski, psychoterapeuta i seksuolog, oraz Przemysław Pilarski, dziennikarz – autorzy bestsellerowej „Sztuki obsługi penisa”.
„Sztuka obsługi penisa 2. Nowe wyzwania” przygląda się współczesnym zjawiskom w seksuologii – m. in. chemseksowi, który ma nas uczynić turbomaszynami do seksu, seksturystyce, penisocentryzmowi we współczesnej Polsce, a także nowym technologiom, które ułatwiają życie, a jednocześnie komplikują relacje. Książka stawia też pytania o nowe wzorce męskości oraz szuka na nie odpowiedzi i rozwiązań. Autorzy sprawdzają, jak ostatnie znaczące zmiany społeczne i konserwatywne rządy w naszym kraju wpłynęły na postrzeganie seksu przez Polaków i aktualizują na nowo „podstawy” męskiej seksualności.
To poradnik dla mężczyzn i dla kobiet, który pozwoli cieszyć się seksem bez poczucia winy. A dzięki zawartej w książce rysunkowej instrukcji obsługi penisa stworzonej przez seksuologa, daje szansę stać się wytrawnymi kochankami.

 

Takie książki są potrzebne! To praktyczny poradnik zarówno dla startujących w życie seksualne, jak i mających doświadczenia w tej sferze. W niewielu publikacjach autorzy zajmują się seksualnością osób LGBTQ+ – na uznanie zasługują otwartość i wiele praktycznych rad. Ostatni rozdział: rysunkowa „Instrukcja obsługi penisa”, to zapowiedź polskiej nowoczesnej „Kamasutry”.
Zbigniew Lew-Starowicz

To kompendium wiedzy na temat seksualności Polaków. Autorzy poruszają ważną kwestię toksycznej męskości czy patriarchatu (na który w dzisiejszym świecie nie ma już miejsca) i jego negatywnego wpływu na kobiety i mężczyzn. Mówią też o randze relacji i prawdziwej bliskości, której nie zbuduje nawet najlepszy orgazm!
Magdalena Chorzewska

Seksualność to sfera, w której spotykają się i przenikają biologia z polityką, filozofia z psychologią, kultura z naturą. Jakże ci dwaj goście przez to wszystko płyną, z jaką swadą, dowcipem, a jednocześnie wiedzą na najwyższym poziomie! Można się z różnymi ich opiniami zgadzać albo nie, ale nie sposób odmówić im pasji, kompetencji i odwagi. Świetna książka.
Tomasz Stawiszyński

Ta książka to klucz nie tylko do męskiej przyjemności. Otwórz te drzwi, wejdź na drogę poznania ludzkiej seksualności i ciesz się życiem, to bardzo przyjemna podróż.
Maria Rotkiel

Gryżewski i Pilarski zrobili to ponownie! Napisali po ludzku książkę dla ludzi i o ludziach. Penis jest tu tylko tłem do rozmowy o naszych uczuciach, związkach i seksualności w każdym jej wymiarze. Przed państwem kompendium wiedzy na temat naszej seksualności, czytajcie i się zachwycajcie!
Michał Pozdał

To nie jest książka tylko dla mężczyzn i nie tylko dla osób, które chcą urozmaicić lub uleczyć swoje życie seksualne, choć wszystkie wyżej wymienione osoby będą nią zachwycone. Widzę w niej także niezwykle aktualną opowieść o przemianach społecznych i kulturowych, które wyraźnie widać, kiedy zaczynamy się przyglądać naszemu życiu intymnemu. No i nie da się ukryć, że anegdoty i opowieści z gabinetu seksuologa czynią tę lekturę niesamowicie wciągającą – można zarwać noc.
Katarzyna Tubylewicz

Unikatowe połączenie wiedzy i doświadczeń zawodowych autorów z praktycznymi poradami przydatnymi w relacjach. Dla osób poszukujących głębszego zrozumienia męskości i seksualności.
Jacek Masłowski

Ogromna dawka profesjonalnej wiedzy na temat naszej seksualności, uważności i partnerskiego zrozumienia.
To książka, którą powinni przeczytać zarówno mężczyźni, jak i kobiety.
Edyta Pazura

Przeczytałem książkę z niezwykłym zaciekawieniem. Andrzej Gryżewski – niczym as wywiadu – uważnie śledzi i opisuje nowe zjawiska zachodzące w męskości i seksualności człowieka, które pojawiły się w ostatnich latach. Książka jest pełna wiedzy merytorycznej, praktycznych wskazówek, z optymalną dawką poczucia humoru.
Vincent V. Severski

Już pierwsze dwie „Sztuki…” autora były odkryciami, a ta z pewnością będzie kolejnym. Andrzej Gryżewski i Przemysław Pilarski rewolucjonizują świadomość Polaków i Polek na temat zdrowia psychicznego i seksualności. Jeśli uznacie to za przesadę, to znaczy tylko tyle, że ta książka jest Wam jeszcze bardziej potrzebna.
Sławomir Sierakowski

O autorze

Andrzej Gryżewski

Andrzej Gryżewski

Psycholog, seksuolog, psychoterapeuta poznawczo-behawioralny (CBT), certyfikowany edukator seksualny oraz terapeuta schematów. Założyciel Instytutu Psychoterapii i Seksuologii „Arte Vita”. Autor bestsellerowych książek, m. in. „Sztuka obsługi penisa”, „Niekochalni. Lęk przed bliskością” oraz „Sztuka obsługi waginy”.

Przemysław Pilarski

Przemysław Pilarski

Autor książek poradnikowych, sztuk teatralnych, scenariuszy, opowiadań. Laureat nagród za utwory dramatyczne, m.in. Gdyńskiej Nagrody Dramaturgicznej, Złotej Maski, Ogólnopolskiego Konkursu na Wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej oraz konkursu „Metafory Rzeczywistości”.

Na skróty

Inne książki z kategorii

Informacje szczegółowe

Książka

Kategoria Poradniki
Format 135 x 210 mm
Liczba stron 384
Data premiery 24.01.2024
Miejsce i rok wydania Warszawa, 2024
Numer wydania 1
Język wydania polski
ISBN 9788326842528

E-book

Liczba formatów 2 (EPUB, MOBI)
Rozmiar plików EPUB - 2.6MB, MOBI - 3.5MB
Zabezpieczenie znak wodny
Miejsce i rok wydania Warszawa, 2024
ISBN 978-83-268-4465-2

Audiobook

Liczba formatów 1 (MP3)
Rozmiar plików MP3 - 517.1MB
Zabezpieczenie brak
Miejsce i rok wydania Warszawa, 2024
ISBN 978-83-268-4495-9