Agata Stola, Dawid Krawczyk, Robert Kowalczyk Sztuka bycia razem (wersja z autografem)

Lektura obowiązkowa dla par, które chcą nabrać biegłości w sztuce bycia razem. Para terapeutów i seksuologów, na co dzień prowadzących wspólnie terapię par, stworzyła własny przewodnik po życiu w związku. Pokazują w nim, że relacja to nie tylko coś, w…
Kategoria Poradniki
Seria Poradniki "Sztuka.."
Oprawa miękka
Miejsce i rok wydania Warszawa, 2023
Format 135 x 210 mm
Więcej szczegółów

Lektura obowiązkowa dla par, które chcą nabrać biegłości w sztuce bycia razem.

Para terapeutów i seksuologów, na co dzień prowadzących wspólnie terapię par, stworzyła własny przewodnik po życiu w związku. Pokazują w nim, że relacja to nie tylko coś, w czym się jest, ale przede wszystkim coś, co się aktywnie buduje – a to budowanie to sztuka, której się można nauczyć!

Dlaczego często jest tak, że im bliżej siebie jesteśmy, tym gorzej nam w seksie? Czy różnice w zarobkach między partnerami zawsze muszą prowadzić do kłótni? O jakich relacjach marzymy? Po co nam fantazje seksualne? Czy nuda, pornografia i odmienne libido to największe zagrożenia dla związku? Co, jeśli dojdzie do zdrady i czym ona tak naprawdę jest? I jak rozpoznać, czy związek już się wypalił na dobre, czy tylko przeżywa kryzys? – w rozmowie z Dawidem Krawczykiem Robert Kowalczyk i Agata Stola opowiadają o tym, z jakimi problemami przychodzą do nich pacjenci i jak z nimi pracują.

Terapia par prowadzona przez dwójkę terapeutów to bardzo skuteczna metoda pracy. Agata i Robert dzielą się bogatym doświadczeniem z pracy z parami pokazując ich nieoczywiste dynamiki. Ciekawa, zaskakująca, pozbawiona pruderii i nowoczesna – taka jest Sztuka bycia razem.

Marta Niedźwiecka

Bardzo dobrze się czyta! Język przystępny dla młodych, historie z życia i szeroka panorama problemów. Do tego metamorfozy współczesnej obyczajowości, np. cyberseks, relacje między partnerami po rozstaniu i dużo praktycznych porad. A zakończenie zapewne skłoni niektórych do zainteresowania się łaciną. 🙂

prof. Zbigniew Lew-Starowicz

Nie istnieje związek idealny, a co za tym idzie: nie istnieje związek, który nie miałby na koncie chociaż jednego poważnego kryzysu. Terapia to jedna z najlepszych rzeczy końca XIX wieku, a my DWA WIEKI później nadal wstydzimy się po nią sięgać. Ta książka to złoto! A jej autorzy to wybitni specjaliści. Czytajcie!

Zofia Zborowska-Wrona

O autorze

Agata Stola

Agata Stola

Psychoterapeutka, specjalistka psychoterapii uzależnień, terapii seksuologicznej, polityki społecznej i zdrowia publicznego.

Dawid Krawczyk

Dawid Krawczyk

Dziennikarz i producent reportaży telewizyjnych, autor stołecznej „Gazety Wyborczej”.

Robert Kowalczyk

Robert Kowalczyk

Psycholog, certyfikowany (PTS) seksuolog kliniczny, psychoterapeuta i biegły sądowy.

Na skróty

Inne książki z kategorii

Informacje szczegółowe

Książka

Kategoria Poradniki
Format 135 x 210 mm
Liczba stron 312
Data premiery 25.10.2023
Miejsce i rok wydania Warszawa, 2023
Numer wydania 1
Język wydania polski
ISBN 9788326842429

E-book

Liczba formatów 2 (EPUB, MOBI)
Rozmiar plików EPUB - 757.1kB, MOBI - 1.1MB
Zabezpieczenie znak wodny
Miejsce i rok wydania Warszawa, 2023
ISBN 978-83-268-4421-8

Audiobook

Liczba formatów 1 (MP3)
Rozmiar plików MP3 - 301.6MB
Zabezpieczenie brak
Miejsce i rok wydania Warszawa, 2023
ISBN 978-83-268-4437-9