Weronika Jaczewska Shameless (wersja z autografem)

Romans, w którym z miłością może konkurować tylko nienawiść. Ava Green wiedzie na pozór idealne życie. Piękna córeczka najlepszego prawnika w Kalifornii, złota dziewczyna z Yale i właścicielka agencji PR w Nowym Jorku. Narzeczona Masona Browna, najbardziej pożądanego mężczyzny w…
Kategoria Literatura obyczajowa
Seria Savage Sweethearts
Oprawa miękka ze skrzydełkami
Miejsce i rok wydania Warszawa, 2023
Format 135 x 215 mm
Więcej szczegółów

Romans, w którym z miłością może konkurować tylko nienawiść.

Ava Green wiedzie na pozór idealne życie. Piękna córeczka najlepszego prawnika w Kalifornii, złota dziewczyna z Yale i właścicielka agencji PR w Nowym Jorku. Narzeczona Masona Browna, najbardziej pożądanego mężczyzny w Ameryce. Doskonała w każdym calu, poprawna do bólu, zna swoją wartość.

Jednak każda księżniczka za luksus musi płacić wysoką cenę. Bo dziedziczki kalifornijskich fortun mają wszystko poza jednym: wolnością. A właśnie nią smakował Weston „Flame” Cavill, chłopak, któremu w ostatni dzień liceum oddała wszystko to, co najcenniejsze: siebie. Gotowa była dać jeszcze więcej, tyle że on zniknął. A jej nigdy nie udało się o nim zapomnieć.

Jego ogień nie tylko mnie poparzył. On spalił mnie doszczętnie.

Gdy 10 lat później ich drogi znów się krzyżują, jedyne, na co Ava ma ochotę, to głośno zakląć. Szybko okazuje się, że Weston nie jest tym chłopakiem, w którym się zakochała… i ma wobec niej pewien plan.

W życiu każdego człowieka zdarzają się trudne momenty. Każdy z nas choć jeden raz stanął na rozstaju dróg. Ja – chwilę przed tym, gdy zdecydowałam, że napiszę książkę. I uwierzcie mi, nie żałuję.

Gdyby nie ta chwila zawahania, „co dalej”, nie rozpoczęłabym tej cudownej przygody. A każda z moich książek czegoś mnie nauczyła.

„Niegrzeczny prezes”, erotyczny romans biurowy, którym debiutowałam, pozwolił mi zmierzyć się ze wstydem. Bo jak to: mama i żona wydaje książkę, w której aż kipi od scen erotycznych?

„Niepokorny driver”, romans od nienawiści do miłości o kierowcy Formuły 1, uświadomił mi, że jestem silniejsza, niż mi się wydawało oraz że nie chcę przeżyć choćby jednego dnia bez pisania.

„Shameless”, powieść, którą dzisiaj oddaję w Wasze ręce, dodała mi odwagi, żeby spełniać kolejne marzenia.

Dziękuję, że jesteście ze mną i znajdujecie radość i rozrywkę w napisanych przeze mnie historiach. Moją misją jest wywołanie uśmiechu na Waszych twarzach, okazjonalnie okraszonego rzucaniem książki na drugi koniec pokoju.

Weronika Jaczewska

O autorze

Weronika Jaczewska

Weronika Jaczewska

Debiutowała w czerwcu 2022 roku powieścią „Niegrzeczny prezes”.

Na skróty

Inne książki z kategorii

Informacje szczegółowe

Książka

Kategoria Literatura obyczajowa
Format 135 x 215 mm
Liczba stron 408
Data premiery 08.03.2023
Miejsce i rok wydania Warszawa, 2023
Numer wydania 1
Język wydania polski
ISBN 9788326841378

E-book

Liczba formatów 2 (EPUB, MOBI)
Rozmiar plików EPUB - 1.0MB, MOBI - 1.7MB
Zabezpieczenie znak wodny
Miejsce i rok wydania Warszawa, 2023
ISBN 978-83-268-4138-5

Audiobook

Liczba formatów 1 (MP3)
Rozmiar plików MP3 - 606.4MB
Zabezpieczenie brak
Miejsce i rok wydania Warszawa, 2023
ISBN 978-83-268-4211-5