Tomasz Jachimek No i pogadali. "Szkło Kontaktowe", gdy gasną kamery

  • Seria:  
Artur Andrus, Krzysztof Daukszewicz, Wojciech Fiedorczuk, Jerzy Iwaszkiewicz, Szymon Jachimek, Katarzyna Kasia, Michał Kempa, Katarzyna Kwiatkowska, Grzegorz Markowski, Marek Przybylik, Henryk Sawka, Dominika Sekielska producentka „Szkła”, Tomasz Sianecki i Wojciech Zimiński goszczą na łamach tej książki jako rozmówcy Tomasza Jachimka.…
Kategoria Wywiady, wspomnienia
Oprawa twarda
Miejsce i rok wydania Warszawa, 2022
Format 135 x 215 mm
Więcej szczegółów
model_No_i_pogadali_lewy (JPG, 293kB) Pobierz
model_No_i_pogadali_prawy (JPG, 308kB) Pobierz
opis-książki_No-i-pogadali_ok (DOCX, 13kB) Pobierz
okladka_ROZMOWY_O_SZKLE_front-scaled (JPG, 1MB) Pobierz
okladka_ROZMOWY_O_SZKLE_tyl-scaled (JPG, 1MB) Pobierz
Tomasz-Jachimek (JPG, 109kB) Pobierz

Artur Andrus, Krzysztof Daukszewicz, Wojciech Fiedorczuk, Jerzy Iwaszkiewicz, Szymon Jachimek, Katarzyna Kasia, Michał Kempa, Katarzyna Kwiatkowska, Grzegorz Markowski, Marek Przybylik, Henryk Sawka, Dominika Sekielska producentka „Szkła”, Tomasz Sianecki i Wojciech Zimiński goszczą na łamach tej książki jako rozmówcy Tomasza Jachimka.

„Szkło Kontaktowe”, od 17 lat na antenie TVN24, dzień w dzień, a raczej wieczór w wieczór, gromadzi liczącą ok. 600 tysięcy osób publiczność.

Tomasz Jachimek, wykorzystując wrodzony urok i umiejętność inteligentnego rozśmieszania odbiorcy, rozmawia z ludźmi związanymi z programem, ważnymi postaciami życia kulturalno-społecznego, które mają sporo do powiedzenia nie tylko o kulisach kultowego „Szkła”, lecz także o naszej rzeczywistości.

Rozmówcy dzielą się wspomnieniami i nieznanymi anegdotami związanymi ze „Szkłem”, opowiadają o życiu telewizyjno-radiowo-dziennikarskim, polityce, prywatnych wzlotach i upadkach. Jest zabawnie i poważnie, ironicznie i melancholijnie, zaskakująco i prześmiewczo.

To książka idealna nie tylko dla fanów „Szkła Kontaktowego”, którzy dowiedzą się więcej o swoich ulubieńcach i zajrzą za kulisy programu. Te nieoficjalne rozmowy stają się próbą uchwycenia polskiego charakteru narodowego, naszych przywar i zalet, a obserwacje przenikliwych komentatorów składają się na osobliwy obraz współczesnej Polski.

Na skróty

Inne książki z kategorii

Informacje szczegółowe

Książka

Kategoria Wywiady, wspomnienia
Format 135 x 215 mm
Liczba stron 272
Data premiery 19.01.2022
Miejsce i rok wydania Warszawa, 2022
Numer wydania 1
Język wydania polski
ISBN 9788326838439

E-book

Liczba formatów 2 (EPUB, MOBI)
Rozmiar plików EPUB - 1.8MB, MOBI - 2.3MB
Zabezpieczenie znak wodny
Miejsce i rok wydania Warszawa, 2022
ISBN 978-83-268-3844-6

Audiobook

Liczba formatów 1 (MP3)
Rozmiar plików MP3 - 1.3GB
Zabezpieczenie znak wodny
Miejsce i rok wydania Warszawa, 2022
ISBN 978-83-268-3977-1