Aleksandra Troszczyńska Miasto grzechu (wersja z autografem)

  • Seria:  
Tęsknił za nią w każdej sekundzie. Nawet kiedy była tuż obok. Tęskniła za nim nawet wtedy, kiedy zasypiał. Panicznie bała się, że zniknie. Romantyczna Sophie utrzymuje się dzięki namiętnym spotkaniom z mężczyznami. Kiedy dostaje wiadomość od tajemniczego A., nie wie,…
Kategoria Literatura obyczajowa
Oprawa miękka ze skrzydełkami
Miejsce i rok wydania Warszawa, 2023
Format 135 x 210 mm
Więcej szczegółów

Tęsknił za nią w każdej sekundzie. Nawet kiedy była tuż obok. Tęskniła za nim nawet wtedy, kiedy zasypiał. Panicznie bała się, że zniknie.

Romantyczna Sophie utrzymuje się dzięki namiętnym spotkaniom z mężczyznami. Kiedy dostaje wiadomość od tajemniczego A., nie wie, że jest to zapowiedź nie tylko zmysłowych i nieposkromionych doznań, lecz także uczuć, o których nigdy nie śniła.

Doświadczony i twardo stąpający po ziemi Adam pragnie jej już od pierwszego spotkania. Początkowa fascynacja młodą dziewczyną przeradza się w uzależnienie. Powracają emocje, których tak dawno do siebie nie dopuszczał.

Układ jest prosty, mają spędzić ze sobą kilka nocy. Każde z nich ma swoje zasady. On pragnie jej ciała, ona chce gratyfikacji. Reguły są jasne, ale los bywa przewrotny…

Intrygująca i niesamowicie zmysłowa historia. Ukryte między wierszami tajemnice oraz niepewność co do losów bohaterów nie pozwoliły mi się od niej oderwać ani na chwilę.

Julia Popiel, autorka powieści „Bez przyszłości”

Aleksandra Troszczyńska – psycholożka zakochana w fikcyjnym świecie. Wielbicielka emocji, które uwielbia rozkładać na czynniki pierwsze. Muzyka jest nie tylko jej pasją, lecz także szczęściem, które chwyta garściami na koncertach. Miłośniczka twierdzenia, że każdy fragment życia może być wspaniałą inspiracją. Ma na swoim koncie dwie powieści: „Nasze nigdy” oraz „Niemy krzyk”.

O autorze

Na skróty

Inne książki z kategorii

Informacje szczegółowe

Książka

Kategoria Literatura obyczajowa
Format 135 x 210 mm
Liczba stron 360
Data premiery 27.09.2023
Miejsce i rok wydania Warszawa, 2023
Numer wydania 1
Język wydania polski
ISBN 9788326842269

E-book

Liczba formatów 2 (EPUB, MOBI)
Rozmiar plików EPUB - 752.8kB, MOBI - 1.3MB
Zabezpieczenie znak wodny
Miejsce i rok wydania Warszawa, 2023
ISBN 978-83-268-4227-6

Audiobook

Liczba formatów 1 (MP3)
Rozmiar plików MP3 - 623.0MB
Zabezpieczenie brak
Miejsce i rok wydania Warszawa, 2023
ISBN 978-83-268-4401-0