Patryk Galewski Kuchnia na pełnej petardzie (wersja z autografem)

  • Seria:  
Łosoś zapieczony z zielonymi warzywami Kopytka z wędzonym twarogiem Chałka z kruszoną Zupa pomidorowa z trzech ryb i wiele innych apetycznych przepisów Kuchnia na pełnej petardzie to nie tylko zbiór świetnych przepisów – to także opowieść o skomplikowanych losach chłopaka,…
Kategoria Kuchnia i diety
Oprawa miękka ze skrzydełkami
Miejsce i rok wydania Warszawa, 2022
Format 160 x 235 mm
Więcej szczegółów
  • Łosoś zapieczony z zielonymi warzywami
  • Kopytka z wędzonym twarogiem
  • Chałka z kruszoną
  • Zupa pomidorowa z trzech ryb i wiele innych apetycznych przepisów

Kuchnia na pełnej petardzie to nie tylko zbiór świetnych przepisów – to także opowieść o skomplikowanych losach chłopaka, który przeżył wiele złego, by w końcu wygrać życie. Patryk Galewski dziś jest fantastycznym kucharzem i spełnionym mężem oraz tatą trójki dzieci. Jednak nie zawsze tak było, a jego droga do miejsca, w którym jest była wyboista.

„Poznałem go za karę” – mówi Patryk Galewski, bohater książki i filmu Johnny, opowieści o księdzu Janie Kaczkowskim. Spotkali się w założonym przez Jana Puckim Hospicjum, gdzie Patryk trafił po odsiadce, żeby przez jakiś czas popracować na cele społeczne. „To właśnie Johnny, kiedy zorientował się, że lubię gotować, namówił mnie, żebym został kucharzem. Dał mi drugą szansę – gdyby nie on, nigdy nie wyszedłbym na prostą” – mówi Patryk.

Kuchnia na pełnej petardzie to fantastyczna historia opowiedziana poprzez smaki i zapachy. Dowiecie się z niej, o jakich potrawach Patryk marzył w więzieniu, co gotował dla podopiecznych księdza Jana, jakie dania przyrządza dla gości swojej restauracji, a co gotuje w domu, dla żony i dzieciaków.

 

O autorze

Galewski

Patryk Galewski

Bohater filmu i książki "Johnny". Urodził się i dorastał w Pucku. W 2011 r. trafił do Hospicjum Ojca Pio założonego przez ks. Jana Kaczkowskiego by odbyć zasądzone wyrokiem prace społeczne. Kontakt z chorymi i poznanie ks. Jana - Johnny'ego było momentem zwrotnym w jego życiu.

Na skróty

Informacje szczegółowe

Książka

Kategoria Kuchnia i diety
Format 160 x 235 mm
Liczba stron 208
Data premiery 27.10.2022
Miejsce i rok wydania Warszawa, 2022
Numer wydania 1
Język wydania polski
ISBN 9788326840203

E-book

Liczba formatów 2 (EPUB, MOBI)
Rozmiar plików EPUB - 16.2MB, MOBI - 16.8MB
Zabezpieczenie znak wodny
Miejsce i rok wydania Warszawa, 2022
ISBN 978-83-268-4021-0