Tatiana Mindewicz-Puacz Ja - Kobieta, której nie znałam. Jak nauczyć się ufać sobie (wersja z autografem)

  • Seria:  
„Nie ma znaczenia, w jak wielu obszarach życia doskonale sobie radziłyśmy, jak wiele sukcesów miałyśmy na koncie, jeśli za każdym razem, kiedy w naszym życiu pojawiały się trudności i tak padało pytanie: Co jest ze mną nie tak?!” Dzięki tej…
Kategoria Poradniki
Oprawa miękka ze skrzydełkami
Miejsce i rok wydania Warszawa, 2023
Format 135 x 210 mm
Więcej szczegółów

„Nie ma znaczenia, w jak wielu obszarach życia doskonale sobie radziłyśmy, jak wiele sukcesów miałyśmy na koncie, jeśli za każdym razem, kiedy w naszym życiu pojawiały się trudności i tak padało pytanie: Co jest ze mną nie tak?!”

Dzięki tej książce będziesz mogła zmierzyć się z tym, co przeżywasz – z lękiem, który odczuwasz nawet wówczas, kiedy nic złego się aktualnie w twoim życiu nie wydarza. Jeśli masz wrażenie, że cokolwiek byś robiła, to i tak za mało, żebyś uznała, że jesteś „wystarczająca”, że nie zasługujesz na to, żeby cię kochać taką, jaka jesteś.

Dowiesz się, co możesz z tym zrobić TERAZ, żebyś już nie musiała na nic czekać, żebyś nauczyła się sobie ufać i potrafiła zadbać o swoje potrzeby.

Tylko Tatiana – psychoterapeutka, pisarka, kobieta doświadczona i spełniona – mogła opisać drogę potrzebną każdej kobiecie, aby się STAĆ. Historie trzech Bohaterek i samej autorki dają nam narzędzia, aby zintegrować przeciwstawne części siebie: odległe i – wydawałoby się – nie do pogodzenia, oraz odkryć bogactwo pełni swojej kobiecości. Książka jest pomostem do tej małej, zagubionej dziewczynki, która czeka na ciebie. Dzięki niej nauczysz się, jak być szczęśliwa.

Anna Prokop, psycholożka i psychoterapeutka kliniki OCPC

Wszyscy niby wiemy, że relacje są trudne. Że dzieciństwo wcale nie jest idealne i że relacje z matką są w najlepszym wypadku skomplikowane… – ale ciągle myślimy, że my jesteśmy jacyś szczególni. Kiedy jednak spotykasz historie innych kobiet – szokująco podobnych do ciebie – doznajesz ukłucia bólu i smutku, ale jednocześnie poczucia ulgi, że to nie jest tak, że z tobą coś jest nie tak. I że skoro komuś się udało uciec od przeszłości i zaprzyjaźnić się ze swoimi demonami, to tobie też się może udać. Dobrze wiedzieć, że nie jesteś aż taka szczególna i że jednak jest nadzieja. Niestety, żeby wyjść z piekła, należy przez nie przejść, i ta droga jest opisana przez Tatianę.

Julia Izmałkowa, psycholog i badacz społeczny, autor. Propaguje filozofię Parents First jako psychomama_JULI

O autorze

Tatiana Mindewicz-Puacz

Tatiana Mindewicz-Puacz

Psychoterapeutka, Mindset & Business Coach, ekspertka ds. kampanii społecznych, przedsiębiorczyni, mówczyni motywacyjna.

Na skróty

Inne książki z kategorii

Informacje szczegółowe

Książka

Kategoria Poradniki
Format 135 x 210 mm
Liczba stron 232
Data premiery 11.10.2023
Miejsce i rok wydania Warszawa, 2023
Numer wydania 1
Język wydania polski
ISBN 9788326843754

E-book

Liczba formatów 2 (EPUB, MOBI)
Rozmiar plików EPUB - 802.8kB, MOBI - 892.0kB
Zabezpieczenie znak wodny
Miejsce i rok wydania Warszawa, 2023
ISBN 978-83-268-4402-7