Weronika Jaczewska Heartless (wersja z autografem)

Tylko miłość może wyleczyć poharatane serce i poranioną duszę Ivy Heart jest wyzwoloną i pewną siebie właścicielką agencji PR w Nowym Jorku. Zarabia krocie, cieszy się niezależnością i nie ma w zwyczaju spotykać się dwa razy z tym samym facetem.…
Kategoria Literatura obyczajowa
Seria Savage Sweethearts
Oprawa miękka ze skrzydełkami
Miejsce i rok wydania Warszawa, 2023
Format 135 x 215 mm
Więcej szczegółów

Tylko miłość może wyleczyć poharatane serce i poranioną duszę

Ivy Heart jest wyzwoloną i pewną siebie właścicielką agencji PR w Nowym Jorku. Zarabia krocie, cieszy się niezależnością i nie ma w zwyczaju spotykać się dwa razy z tym samym facetem. Ale to tylko pozory, bo w głębi duszy jest bujającą w obłokach wielbicielką romansów, a swoje serce oddała jednemu mężczyźnie – starszemu bratu najlepszej przyjaciółki, który nie wierzy w miłość.

Ian Green jest cynicznym, zapatrzonym w siebie gburem, który z premedytacją ignoruje uczucia Ivy. Nie zawsze taki był, ale po tragicznym zawodzie miłosnym przestał ufać swojemu sercu.

Z czasem sprawy komplikują się jeszcze bardziej. Ivy dowiaduje się, że jest chora, a jej stan jest na tyle poważny, że potrzebuje przeszczepu nerki. Gdyby tego było mało, to właśnie Ian okazuje się potencjalnym dawcą.

Dziewczyna jest jednak w stanie przyjąć takie poświęcenie jedynie od kogoś, kto bardzo ją kocha i jest gotowy jej to wyznać. Te dwa słowa nigdy nie przejdą Ianowi przez gardło, dlatego mężczyzna postanawia działać niekonwencjonalnie. Kiedy dziewczyna w końcu kapituluje, okazuje się, że to nie Ian ratuje Ivy. To ona ocala jego.

Weronika Jaczewska

Od premiery mojej debiutanckiej książki Niegrzeczny prezes minął rok. Muszę przyznać, że było to najbardziej rewolucyjne dwanaście miesięcy w moim życiu.

Choć dalej moją ulubioną rozrywką jest spędzanie czasu z bliskimi, słuchanie Arctic Monkeys i pożeranie książek, to jednak coś się zmieniło. Pisanie ze zwykłego hobby stało się pracą, a tak naprawdę to czymś więcej… Sferą życia, która należy tylko do mnie, i światem, w którym mogę się egoistycznie zanurzyć, bez wyrzutów sumienia.

Tymi słowami pragnę dodać Ci odwagi i otuchy. Szukaj, eksperymentuj i nie poddawaj się. Ja znalazłam swoje powołanie w wieku trzydziestu lat i wiem, że to dopiero początek.

Będę obok Ciebie wspólnie z moimi bohaterami i bohaterkami, których niejeden raz będziesz chciała ustawić do pionu, aby zaraz potem przytulić.

Będę bardzo szczęśliwa, jeśli zechcesz im kibicować, a nawet polubić.

Bądź nieustraszona!

Weronika

O autorze

Weronika Jaczewska

Weronika Jaczewska

Debiutowała w czerwcu 2022 roku powieścią „Niegrzeczny prezes”.

Na skróty

Inne książki z kategorii

Informacje szczegółowe

Książka

Kategoria Literatura obyczajowa
Format 135 x 215 mm
Liczba stron 392
Data premiery 14.06.2023
Miejsce i rok wydania Warszawa, 2023
Numer wydania 1
Język wydania polski
ISBN 9788326842016

E-book

Liczba formatów 2 (EPUB, MOBI)
Rozmiar plików EPUB - 926.3kB, MOBI - 1.6MB
Zabezpieczenie znak wodny
Miejsce i rok wydania Warszawa, 2023
ISBN 978-83-268-4202-3

Audiobook

Liczba formatów 1 (MP3)
Rozmiar plików MP3 - 712.7MB
Zabezpieczenie brak
Miejsce i rok wydania Warszawa, 2023
ISBN 978-83-268-4327-3