Joanna Opiat-Bojarska Fejm (wersja z autografem)

  • Seria:  
Czy podejrzany o morderstwo aktor manipuluje swoim wizerunkiem, aby ukryć tajemnicę z przeszłości? Nowy thriller laureatki Nagrody Czytelników Wielkiego Kalibru. Jeszcze poprzedniego wieczoru Alex Skorupsky świętował premierę filmu, rano budzi się w zupełnie innej rzeczywistości. Jego dziewczyna Agnieszka zniknęła, a…
Kategoria Kryminał, sensacja, thriller
Oprawa miękka ze skrzydełkami
Miejsce i rok wydania Warszawa, 2023
Format 135 x 210 mm
Więcej szczegółów

Czy podejrzany o morderstwo aktor manipuluje swoim wizerunkiem, aby ukryć tajemnicę z przeszłości?

Nowy thriller laureatki Nagrody Czytelników Wielkiego Kalibru.

Jeszcze poprzedniego wieczoru Alex Skorupsky świętował premierę filmu, rano budzi się w zupełnie innej rzeczywistości. Jego dziewczyna Agnieszka zniknęła, a kamery zarejestrowały, jak jej samochód potrąca kobietę, z którą Skorupsky’ego łączyło coś więcej niż tylko służbowa relacja.

Jeśli Alex nie odnajdzie Agnieszki przed policją, jego budowana latami kariera będzie skończona. Tylko czy Alex jest równie krystaliczny, jak bohaterowie, których gra w filmach? I czy szuka zaginionej dziewczyny, aby ją ocalić? Czy może… chce ją uciszyć na zawsze?

Fejm to nie tylko przewrotny thriller, w którym prawda ma wiele twarzy. Joanna Opiat-Bojarska otworzyła wiele zamkniętych dla publiczności drzwi, wniknęła do środka i obnażyła prawdę o mechanizmach rządzących światem sław.

„Fejm jest jak dobry film sensacyjny, w którym po wielu zwrotach akcji, aż do samego końca jesteśmy robieni w balona, ale na tym polega dobra rozrywka. Joanna Opiat-Bojarska Nagrody Czytelników Wielkiego Kalibru nie dostała przypadkiem. Kryminał to powietrze, którym oddycha, a więc drogi czytelniku, poproszę o głęboki wdech i zaczynamy!”

Karolina Korwin-Piotrowska

O autorze

opiat-bojarska

Joanna Opiat-Bojarska

Literackie zbrodnie planuje z chirurgiczną precyzją. Laureatka Nagrody Czytelników Wielkiego Kalibru za powieść „Oni". Zaczęła pisać, gdy wygrała z chorobą grę o własne życie. Od ponad dekady tworzy realistyczne, inspirowane prawdziwymi wydarzeniami fabuły.

Na skróty

Inne książki z kategorii

Informacje szczegółowe

Książka

Kategoria Kryminał, sensacja, thriller
Format 135 x 210 mm
Liczba stron 440
Data premiery 22.02.2023
Miejsce i rok wydania Warszawa, 2023
Numer wydania 1
ISBN 9788326840326

E-book

Liczba formatów 2 (EPUB, MOBI)
Rozmiar plików EPUB - 1.1MB, MOBI - 1.6MB
Zabezpieczenie znak wodny
Miejsce i rok wydania Warszawa, 2023
ISBN 978-83-268-4033-3

Audiobook

Liczba formatów 1 (MP3)
Rozmiar plików MP3 - 649.8MB
Zabezpieczenie brak
Miejsce i rok wydania Warszawa, 2023
ISBN 978-83-268-4167-5