Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Waglewski Fisz Emade – Koncert / Szczecin

17 Październik, 2017|20:00 - 22:00

W 2008 r. powstaje album “Męska muzyka”, który to projekt miał być jednorazowym wydarzeniem. Jednak sukces albumu i chęć wspólnego rodzinnego grania spowodowały, że zawiązuje się zespół Waglewski Fisz Emade. 5 lat później powstaje kolejny album, który
bardzo szybko trafia na czołowe miejsca list sprzedaży. Kilka dni po premierze singiel promocyjny pt. „Ojciec” trafił na #1. miejsce Listy Przebojów Programu Trzeciego!
Wojciech Waglewski o ostatniej płycie: „Tym razem jest to płyta wymyślona wspólnie… zespołowo ponieważ od czasu poprzedniej płyty będącej jednorazowych projektem, powstał zespół Waglewski, Fisz, Emade… W związku z tym większa dojrzałość i większa spójność materiału. Po ukończeniu i przesłuchaniu całości, nie mogliśmy oprzeć się wrażeniu, że to najbardziej osobisty, najgłębszy i jednocześnie najprawdziwszy materiał biorąc pod uwagę wszystko to, czego dokonaliśmy do tej pory…”.
Album „Matka, Syn, Bóg” powstawał od kwietnia do sierpnia 2013 roku. Jego producentem muzycznym jest Emade, który także gra we wszystkich utworach na perkusji. Słowa napisali Fisz (głos, gitara basowa) i Wojciech Waglewski (głos, gitary). Kompozycje w większości należą do Wojciecha Waglewskiego. Gościnnie na płycie pojawili się m.in. Miłosz Pękala – wibrafon (Mitch&Mitch), wokalistka duetu Rebeka – Iwona Skwarek, Mariusz Obijalski – fortepian (Tworzywo, Natu) i Stefan Wesołowski – instrumenty smyczkowe.

Bilety 100-120zł wyłącznie na bilety.fm

Szczegóły

Data:
17 Październik, 2017
Czas:
20:00 - 22:00
Kategoria :
Wydarzenie Tagi:
, , , ,
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/468065393574412

Miejsce

Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie
Małopolska 48
Szczecin, 70-515 Polska
+ Google Map
Share This