Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Spotkanie z autorem książki „Sodoma” Frédéricem Martelem

3 kwietnia, 2019|18:30 - 20:30

Frédéric Martel miał 27 informatorów wśród homoseksualnych księży pracujących w Watykanie. Około 40 kardynałów oraz 100 biskupów i księży zgodziło się z nim rozmawiać. Odsłonili przed nim świat wielkiej szafy, w której ukrywają się księża geje. Dziennikarskie śledztwo trwało cztery lata.

„Sodoma” to opowieść o konsekwencjach ukrywania własnej orientacji. O podwójnym życiu Kościoła. O hipokryzji, która stoi za najważniejszymi decyzjami kościelnych hierarchów i wpływa na funkcjonowanie całego Kościoła.
Zdaniem Martela to homoseksualizm kleru jest kluczem, który pozwala najlepiej zrozumieć pontyfikaty Jana Pawła II, Benedykta XVI i być może Pawła VI oraz papieża Franciszka. Bowiem to właśnie w Kościele istnieje największa społeczność homoseksualistów na świecie.

Dlaczego homoseksualni duchowni są największymi homofobami? Dlaczego ukrywają seksualnych przestępców w koloratkach? Dlaczego zawsze zależało im i zależy nadal na zachowaniu w Kościele konserwatywnego status quo? Za co tak nienawidzą papieża Franciszka?

Zapraszamy na spotkanie z Frédéricem Martelem, które poprowadzi redaktor Paweł Goźliński.
Gośćmi będą również profesor Stanisław Obirek oraz Piotr Głuchowski, autor m. in. książek “Imperator. Ojciec Tadeusz Rydzyk”, “Kler” – powieści inspirowanej scenariuszem filmu “Kler”.

Książkę będzie można nabyć w promocyjnej cenie.

UWAGA: wejście na spotkanie od strony ul. Czerniakowskiej, nie będzie można wejść od strony ul. Czerskiej

Szczegóły

Data:
3 kwietnia, 2019
Czas:
18:30 - 20:30
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, , , ,
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/407572650055026/

Miejsce

Wydawnictwo Agora
Czerska 8/10
Warszawa,
+ Google Map
Share This