Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

“Rowerem na szczyt” | Spotkanie z Mają Włoszczowską i Karoliną Oponowicz

7 kwietnia|19:00 - 21:30

Spotkanie z Mają Włoszczowską i Karoliną Oponowicz z okazji premiery książki “ROWEREM NA SZCZYT. Trenuj z Majką

Ile waży twój rower? Czy czasem nie chce ci się iść na trening? Ile pączków zjadasz w tłusty czwartek? Jak dobrze kupić rower? Jaki kask jest najlepszy? Wreszcie: jak zostać mistrzem?

Te i wiele innych pytań Maja Włoszczowska regularnie słyszy od swoich kibiców, amatorów kolarstwa, a także tych, którzy po prostu kochają sport. Duża część z nich to młodzi ludzie i dzieci, dla których Maja jest wzorem i inspiracją. Postanowiła na te wszystkie pytania odpowiedzieć w formie książki, której prapremiera odbędzie się na naszym spotkaniu 7 kwietnia!

Zapraszamy na Centrum Premier Czerska 8/10 na spotkanie z Mają Włoszczowską i współautorką książki Karoliną Oponowicz. 7 kwietnia (sobota), godz. 19, Czerska 8/10 w Warszawie. UWAGA: Wymagana jest rejestracja na stronie: https://roweremnaszczyt.evenea.pl/

Po wydarzeniu, będzie można kupić książki w promocyjnej cenie i zdobyć autografy Mai Włoszczowskiej i Karoliny Oponowicz.
ZAPRASZAMY SERDECZNIE NA TO SPOTKANIE!

W “Rowerem na szczyt” Maja Włoszczowska – mistrzyni świata i dwukrotna ​wicemistrzyni olimpijska w kolarstwie górskim, jedna z najpopularniejszych polskich sportsmenek, zmienia się w przewodniczkę po świecie rowerów i profesjonalnego sportu. Oprowadza po nim czytelników okraszając tę opowieść anegdotami ze swojej biografii i kariery zawodniczej. Opowiada o sprzęcie, swoich treningach, diecie, regeneracji, zwycięstwach i porażkach, dyscyplinach rowerowych, konkurentach i przyjaciołach ze świata kolarskiego oraz wielu wielu innych sprawach, które zainteresują nie tylko kolarzy, ale też rowerzystów i wszystkich tych, którzy żyją aktywnie.

​Książkę wzbogacają liczne zdjęcia i infografiki, pokazujące np. z czego z składa się rower, jak wygląda trasa wyścigu olimpijskiego, co ma w środku kolarski “pampers”, jakie mięśnie pracują w ciele kolarza, jakie ćwiczenia należy wykonywać, żeby dobrze przygotować się do jazdy na rowerze.

Szczegóły

Data:
7 kwietnia
Czas:
19:00 - 21:30
Kategoria :
Strona internetowa:
https://roweremnaszczyt.evenea.pl/

Miejsce

Centrum Premier Czerska 8/10
Czerska 8/10
Warszawa,
+ Google Map
Share This