Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Paula & Karol / Wrocław / Stara Piwnica

19 Listopad, 2017|20:00 - 23:00

Paula i Karol z nową płytą w Starej Piwnicy!

Po wydaniu swojej najnowszej płyty “Our Town”, Paula i Karol znów ruszają z koncertami w Polskę. Choć ostatnio cześciej koncertowali za granicami kraju, teraz, wraz z towarzyszącym im zespołem, odwiedzą 9 polskich miast, prezentując świeży materiał i przypominając starsze, dobrze znane kompozycje. Występy polsko-kanadyjskiego zespołu to moc energii, świetne piosenki i doskonali muzycy. Koncertowa petarda gwarantowana. Zapraszamy ⚡️⚡️⚡️

19.11.17 /// Start: godz.20:00
Klub Muzyczny Stara Piwnica, ul. Krupnicza 15

bilety:
25 zł – 50 szt. wyłącznie rezerwacje: bilety@o2.pl
30 zł – przedsprzedaż, 35 zł – w dniu koncertu

zaopatrzyć się w bilet można też tu:

http://starapiwnica.com.pl/bilety/
https://www.musicglue.com/paulaandkarol/events
http://going.pl/paula-i-karol-wroclaw

Bilety dostępne także w sieci salonów Empik, Saturn i MediaMarkt w całej Polsce oraz w serwisach: www.starapiwnica.com.pl/bilety/, www.biletin.pl, www.ticketpro.pl, www.eventim.pl
rezerwacje: bilety@o2.pl

Uwaga, kupuj bilety wyłącznie w autoryzowanych punktach!
Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe, systemy odsprzedaży biletów itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

//////////////////////////////////////

Paula i Karol powracają z nowym albumem „Our Town” i zagrają dla wrocławskiej publiczności 19 listopada w klubie Stara Piwnica.
Osiem lat temu wzięli szturmem warszawską scenę niezależną. Z marszu zyskali miano pary dziwaków – aktywiści zajęci ratowaniem świata przed konsumpcyjnym szaleństwem, muzykujący na początku trochę z przypadku, przy okazji. Śpiewali po angielsku (oboje mimo polskich rodowodów wychowywali się zagranicą), grali na instrumentach, którymi nie posługiwali się zresztą z wirtuozerią, dawali koncerty w ogródkach, na chodnikach i dużych salach koncertowych, uwodząc publiczność radosną żywiołowością i entuzjazmem. Szybko stali się pionierami rozrastającej się w Polsce sceny indie folkowej. Oryginalni, obco-swojscy, ale nie przaśni. Sprzedają płyty na całym świecie – poza Niemcami, w których grają równie często, co w Polsce – ich muzyka jest popularna w tak różnych miejscach, jak Brazylia i Islandia.
Jednak praca nad nowym, czwartym w dorobku zespołu albumem „Our Town” stała się dla Pauli Bialski i Karola Strzemiecznego prawdziwą próbą sił i najtrudniejszym sprawdzianem w życiu.
Z kryzysu powstała więc najbardziej dopracowana, najciekawsza muzycznie i najdojrzalsza tekstowo płyta. Eklektyczna, bardziej taneczna i zdecydowanie bardziej elektroniczna niż poprzednie. Choć może wciąż brzmieniowo najbliższa folkowi, Pauli i Karolowi najbardziej opowiada określenie clever po
Premiera płyty OUR TOWN miała miejsce 12 maja 2017, a jak materiał brzmi na żywo przekonamy się na koncercie w Starej Piwnicy.

Szczegóły

Data:
19 Listopad, 2017
Czas:
20:00 - 23:00
Kategoria :
Wydarzenie Tagi:
, , ,
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/756734774516717/

Miejsce

Stara Piwnica
Krupnicza 15
Wrocław, 50-075 Polska
+ Google Map
Share This