Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Natalia Kukulska | Warszawa

14 marca|08:00 - 17:00

Natalia Kukulska Live 13 kwietnia 2018 na scenie #Głebocka66 w Białołęcki Ośrodek Kultury!

★ Natalia Kukulska to jedna z najbardziej znanych i cenionych polskich wokalistek o bardzo bogatym dorobku artystycznym. Producentka, współkompozytorka, autorka tekstów. W swojej “dorosłej” karierze nagrała 9 solowych albumów, z których większość osiągnęła status złotej, platynowej lub multiplatynowej płyty. Na koncie ma wiele nagród i aż 11 nominacji do nagrody Fryderyk.

★ Najnowszy album Artystki – „Halo tu Ziemia” to kolejne wydawnictwo, na którym Natalia konsekwentnie podażą swoją odważną i nie zawsze bliską mainstreamowi drogą. Drogą, którą zdobyła uznanie zarówno branży muzycznej, jak i publiczności.

★ Koncerty Natalii to połączenie utworów z ostatniej płyty, ale i szansa na poznanie nowych aranżacji takich przebojów jak “Im więcej Ciebie tym mniej”, “Decymy” czy “Wierność jest nudna”. Na scenie Artystce towarzyszą wybitni muzycy: Archie Shevsky, Michał Dąbrówka i Marcin “Mały” Górny. Wszystko to, w połączeniu z perfekcyjną grą świateł, stwarza niezwykły klimat pozwalający słuchaczom choć na chwilę oderwać się od ziemi.

……………………..……………………..……………………..………………..

? Wydarzenie objęte jest cyklem ✪ WYCHODZĘ Z RODZICAMI ✪
Cykl jest przeznaczony dla dzieci w wieku 3-8 lat. Z propozycji może skorzystać bezpłatnie każdy opiekun, który kupił przynajmniej jeden bilet. Miejsce dla dziecka należy zarezerwować pod adresem mailowym: sekretariat@bok.waw.pl lub numerem telefonu 22 300 48 00 wew. 2.
……………………..……………………..……………………..………………..

? Bilety: goo.gl/En6BSd

Szczegóły

Data:
14 marca
Czas:
08:00 - 17:00
Kategoria :
Wydarzenie Tagi:
, ,
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/197027041051939/

Miejsce

Białołęcki Ośrodek Kultury
Vincenta van Gogha 1
Warszawa, 03-188 Polska
+ Google Map
Share This