Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Natalia Kukulska | Enea Spring Break | Poznań

21 kwietnia|20:00 - 21:30

Już 21 kwietnia w ramach Spring Break wystąpi Natalia Kukulska – jedna z najbardziej znanych i cenionych polskich wokalistek o bardzo bogatym dorobku artystycznym. Producentka, współkompozytorka, autorka tekstów, W swojej “dorosłej” karierze nagrała 9 solowych albumów, z których większość osiągnęła status złotej, platynowej lub multiplatynowej płyty. Na koncie ma wiele nagród i aż 11 nominacji do nagrody Fryderyk.

Jej najnowszy album „Halo tu Ziemia” daleki jest od mainstream’u. To zbiór oryginalnych i nieszablonowych utworów, często wyrywających się z przewidywalnych form produkcyjnych. Czuć dojrzałą kreację i zabawę dźwiękiem, a zarazem wszystkie eksperymenty brzmieniowe są jedynie przyprawą do przekazu treści. Analogowe, mięsiste brzmienia syntezatorów i żywa, dynamiczna perkusja a do tego charakterystyczny, coraz mniej uładzony, chropowaty wokal Natalii to zupełnie nowa, progresywna odsłona Artystki.

Natalia Kukulska na Enea Spring Break wystąpi po raz pierwszy. Towarzyszyć jej będą fantastyczni muzycy: Michał Dąbrówka, Archie Shevsky oraz Marcin Mały Górny.

Szczegóły

Data:
21 kwietnia
Czas:
20:00 - 21:30
Kategoria :
Wydarzenie Tagi:
, , , ,
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/141447519865219/

Miejsce

Enea Spring Break
Poznań, Polska + Google Map
Share This