Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

L.U.C., New People i Albo Inaczej 2 na Pikniku Kulturalnym Co Jest Grane 24 we Wrocławiu!

8 czerwca|15:00 - 10 czerwca|23:30

Po raz pierwszy przy okazji Wrocławski Festiwal Dobrego Piwa 8, 9 i 10 czerwca 2018 r. zapraszamy wszystkich uczestników na Piknik Kulturalny Co Jest Grane24 na Błonia Stadionu Wrocław.

Będzie to wspaniała trzydniowa strefa kultury, o charakterze piknikowym, z koncertami, spotkaniami z artystami, rozbudowaną strefą aktywności dla dzieci i rodziców. Ideą pikniku jest najlepsza kultura dostępna dla każdego i w każdym wieku. Co Jest Grane 24 promuje polskich artystów, dlatego podczas festiwalu zagrają tylko polskie zespoły.

Piątek, 8 czerwca
17:00 L.U.C z projektem GOOD L.U.C.K i gośćmi
19:00 Bovska
21:00 KAMP!

Sobota, 9 czerwca
17:00 Pola Rise
19:00 Mery Spolsky
21:00 L.Stadt

Niedziela, 10 czerwca
15:30 New People
17:00 Albo inaczej 2 z gośćmi: Ralph KaminskiEldoRosalie.Te-Tris , Piotr Zioła, Spisek Jednego
18:30 Anita Lipnicka

Każdego dnia na plenerowej scenie zagramy po dwa lub trzy koncerty naszych rodzimych, ambitnych gwiazd. Oprócz strefy muzyki zapraszamy do strefy spotkań z artystami w piknikowym newsroomie, w którym po każdym koncercie odbędzie się podpisywanie płyt oraz rozmowy z artystami.

W sobotę i niedzielę (9 i 10 czerwca) dzieci wraz z rodzicami będą mogły spędzić aktywnie czas w specjalnie dla nich przygotowanej strefie. Wśród atrakcji znajdą się m.in.:
Warsztaty czytelnicze z aktorką Edyta Jungowska

Wszystkich, dla których wartością jest kształtowanie dziecięcej wyobraźni i wrażliwości za pomocą propagowania dobrej literatury – zapraszamy na spotkanie z aktorką na Pikniku Kulturalnym Co Jest Grane 24 w dniu 9 czerwca.

Papier z wyobraźni. Poznajemy ebru – technikę zdobienia papieru – papier towarzyszy nam na co dzień, często jest to po prostu biała kartka… A gdyby przenieść wzory z naszej wyobraźni właśnie na kartkę papieru? Podczas warsztatów każdy uczestnik wykona własne wzory unikatowego papieru marmurkowego, który może posłużyć jako dekoracja, okładka książek i zeszytów, albo papier ozdobny. Na warsztaty przygotowane przez Muzeum Pana Tadeusza zapraszamy 9 i 10 czerwca.

Strefa gier planszowych – gry planszowe, wcześniej zapomniane, teraz wracają w zupełnie nowej odsłonie. Są alternatywną, dla komputera i telewizji, formą spędzania wolnego czasu. W czasie rozgrywki pomiędzy graczami wytwarza się specyficzna więź. Dzieci muszą nauczyć się współpracy, często porażki, ćwiczą koncentrację uwagi, pamięci, wyciszenia oraz ciągłego analizowania sytuacji. Umiejętności te, ćwiczone w formie zabawy, są podstawą lepszego funkcjonowania dziecka w szkole, dają dziecku wiarę, że wie, umie, potrafi, a co za tym idzie zwiększają jego samoocenę i motywację do pokonywania trudności. Te właśnie wartości będziemy rozwijać podczas Pikniku Kulturalnego Co Jest Grane 24 – 9 i 10 czerwca.

W strefie dzieci zadbamy też o kondycję naszych dzieci tworząc specjalny tor jazdy na wrotkach, rozgrywki w badmintona i frisbee z nagrodami.

Dla dorosłych uczestników, oprócz koncertów przygotowaliśmy specjalną strefę mody, w której będzie można znaleźć wyjątkowe kreacje stworzone przez młode polskie marki.

Wrocławski Festiwal Dobrego Piwa to już 9. edycja tej wyjątkowej imprezy promującej głównie polskie browary, rodzime piwowarstwo i piwne tradycje naszego kraju. Jej uczestnicy oprócz degustacji olbrzymiej liczby różnorodnych gatunków piwa mogą uczestniczyć również w kursach sensorycznych, warsztatach z piwowarstwa, prelekcjach, dyskusjach pokazach i konkursach. Wydarzenie odbywa się na terenach wokół Stadionu Wrocław i przyciąga rokrocznie kilkadziesiąt tysięcy osób.
Więcej informacji już wkrótce na: http://piknikcjg24.pl/http://festiwaldobregopiwa.pl/

Termin: 8, 9 i 10 czerwca 2018 r.
Miejsce: Błonia Stadionu Wrocław
WSTĘP WOLNY

Organizator Pikniku Co Jest Grane24: – Partner Festiwalu AGORA SA
Organizator Wrocławskiego Festiwalu Dobrego Piwa: Centrum Kultury Zamek
Mecenas Festiwalu i Pikniku: Gmina Wrocław

Szczegóły

Start:
8 Czerwiec|15:00
Koniec:
10 Czerwiec|23:30
Kategoria :
Wydarzenie Tagi:
, ,

Miejsce

Stadion Wrocław
Wrocław, 54-145 + Google Map
Share This