Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Grubson w Bydgoszczy – koncert promujący nowy album “Gatunek L”

21 Październik, 2017|20:00 - 23:30

** GRUBSON LIVEBAND **

Zapraszamy na koncert promujący nowy album GRUBSONA – “GATUNEK L”, który ukaże się 29 września 2017.
Pierwszym singlem promujacym wydawnictwo jest utwór “Rudeboy Stance”, którego współautorem jest OER. Gościnnie w utworze pojawia się Promoe (znany z działalności w szwedzkiej grupie Looptroop Rockers). Materiał z najnowszego krążka już 21 października fani artysty będą mogli usłyszeć w klubie Estrada stagebar w Bydgoszczy. Grubson wystąpi oczywiście z full LIVE BANDem.

sobota 21 października
godz: 20:00
bilety:
I pula – 45 zł
II pula – 50 zł
III pula – 55 zł
dostępne w sieci Ticketpro i ich punktach stacjonarnych (Empiki, Saturny..)
https://www.ticketpro.pl/muzyka/hiphop-rnb/1172231-grubson-3.html

Grubson, czyli Tomasz Iwanca rozpoczął swoją działalność pod koniec lat 90., w grupach Po 3-na różnica i Wolność słowa. W roku 2003 wydał pierwszy solowy nielegal, zatytułowany “N.O.C.”, samodzielnie zajmując się produkcją. Wkrótce poznał ekipę Bezkres – której stał się członkiem, tworząc Wspólny Mianownik Soundsystem. W 2005 roku Grubson poznał Metrowego i rozpoczął pracę nad kolejnym solowym krążkiem.

Dwa lata później Grubson nagrał kawałek na III część producenckiej płyty Magiery i L.A – “Kodex”. Utwór “Siła z pokoju”, który nagrał z Juniorem Stressem – wraz z kawałkiem Fokusa i Gurala – stał się singlem promującym wyżej wspomnianą produkcję.

We wrześniu 2009 roku światło dzienne ujrzał debiutancki album “O.R.S.”. Dzięki singlom “Nowa fala” oraz “Na szczycie” muzyk błyskawicznie wspinał się po szczeblach kariery. Prawdziwa jej eskalacja przypadła na rok 2011, kiedy to ukazał się dwupłytowy album “Coś więcej niż muzyka”. Niespełna pół roku później wydawnictwo pokryło się platyną. Po dwóch świetnie przyjętych albumach rybnicki wokalista przygotował nową płytę, która jest efektem ścisłej współpracy ze swoim DJ-em – BRK. Owocem tej kolaboracji stał się wydany w maju 2012 roku album “Gruby Brzuch”.

W maju 2013 r. wykonawca rozpoczął koncertować z zespołem na żywo. Nowa formuła koncertowa przyjęła się świetnie. Na ten moment kolektyw koncertowy tworzą: Grubson, DJ BRK (wokal, gramofony), Jarecki (wokal) oraz zespół SANEPID: Robert Cichy (zastąpiony w 2016 r. przez Jakuba Mitoraja), Grzegorz Posłuszny (gitara basowa), Łukasz Bzowski (instrumenty klawiszowe), Michał Maliński (perkusja).

W 2015 roku ukazał się kolejny album Grubsona, zatytułowany „Holizm”, błyskawicznie zbierając bardzo dobre recenzje. Wydawnictwo promowały single: „Złota Kula” wraz Krzysztofem Zalewskim, „Jedna z Planet” z gościnnym udziałem Marceliny, „Dżungla” oraz „Nie Jestem”. Kolejne miesiące upłynęły artyście na graniu licznych koncertów oraz gościnnych udziałach w utworach m.in.: Mariki, L.U.C’a oraz Kajmana.

Szczegóły

Data:
21 Październik, 2017
Czas:
20:00 - 23:30
Kategoria :
Wydarzenie Tagi:
, , ,
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/155837174999315

Miejsce

Estrada Stagebar
Dworcowa 51
Bydgoszcz, 85-009 Polska
+ Google Map
Share This