W miniony weekend w Warszawie odbył się Festival Co Jest Grane 24. Przez 2 dni na dwóch scenach wystąpiło w sumie 17 wspaniałych, polskich artystów!

W sobotę o 21:30 na Scenie CO JEST GRANE 24 pod patronatem ZAIKS zobaczyliśmy Fisz Emade Tworzywo. Można było usłyszeć nie tylko utwory z ostatniej, platynowej płyty “Drony”, ale też z poprzednich.

Po koncercie panowie Fisz i Emade w rozmowie z Pawłem Świerczkiem wspominali m.in.swoje pierwsze koncerty w klubach Remont i Hybrydy.

O 22:30 na Scenie na dziedzińcu pod patronatem Wysokich Obcasów wystąpił duet Rebeka i porwali publiczność swoimi elektronicznymi kawałkami i świetnym kontaktem z widownią.

Po koncercie Rebeka spotkała się z fanami w newsroomie:)

Rebeka

 

Niedzielę rozpoczęliśmy od koncertu kwartetu smyczkowego Ladies Quartet z utworami Mozarta i Chopina dla najmłodszych uczestników Festiwalu. Po nim odbyło się spotkanie z autorem tekstów Maciejem Kaczyńskim oraz warsztaty plastyczne z Dorotą Wojciechowską – ilustratorką tomu o Fryderyku Chopinie.

Ladies Quartet

 

W ramach czytelni wysokieobcasy w newsroomie “Co Jest Grane 24” gościła Magdalena Boczarska. Rozmowa toczyła się o filmie “Sztuka kochania”.
– „Sztuka kochania” powstała po to, by przybliżyć postać Michaliny Wisłockiej, ale też po to, żebyśmy umieli bez wstydu i zahamowań rozmawiać o seksie z bliską osobą. – zdradziła Magdalena Boczarska.

Magdalena Boczarska

O 17:15 na głównej scenie wystąpili panowie Smolik i Kev Fox, prezentując materiał ze wspólnej płyty, który jak się dowiedzieliśmy po koncercie zdobyła status platynowej płyty!

Panowie z zespołu Voo Voo zaprezentowali o 21:00 na scenie głównej  materiał z ostatniej płyty “7”, a następnie w newsroomie opowiedzieli o dniach tygodnia, Festiwalu w Jarocinie i o szacunku do ciszy.

Ten Typ Mes w świetnej formie! Po koncercie na dziedzińcu Zamku Ujazdowskiego zespół odebrał złotą płytę za ostatni album “AŁA.”


Tagi: , , ,

Share This